تاریخ: 2015-07-01 شناسه خبر: 1849

ادامه تمرينات تيم ملي فوتسال بانوان براي آمادگي حضور در مسابقات مالزي

فوتسال بانوان

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  وی در ادامه بیان کرد: طبق اعلام کادر فنی، بازیکنان اکنون تمرینات بدنسازی خود را زیر نظر بدنساز تیم انجام می دهند و بعدازظهر امروز استراحت داشته و صبح فردا، پنجشنبه 11 تیر ماه نیز در کلاس مناسبت های اخلاقی که توسط کمیته فرهنگی برگزار می شود، حضور خواهند یافت. سپس بعد از استراحتی کوتاه از ساعت 10:00 به مدت دو ساعت و بعدازظهر از ساعت 17 الی 19 زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را پیگیری می کنند.
سرپرست تیم ملی فوتسال بانوان افزود: بازیکنان در روز جمعه 12 تیر ماه نیز در دو نوبت صبح و بعدازظهر فعالیتهای تکنیکی و تاکتیکی و کار با وزنه را در تمرینات خود خواهند داشت و صبح شنبه با برگزاری تمرینات تکنیکی و بدنسازی، این اردو به پایان می رسد.
اصلانی گفت: بازیکنان تیم ملی فوتسال برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا که شهریور ماه سال جاری در مالزی برگزار می شود، تمرینات آماده سازی خود را در کمپ تیم های ملی پیگیری می کنند.
نخستین دوره مساقات قهرمانی فوتسال آسیا اواخر شهریور ماه در مالزی آغاز می شود و هنوز زمان دقیق قرعه کشی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا مشخص نشده است. اما طبق اعلام کادر فنی، تیم هایی چون ویتنام،ژاپن،کره جنوبی، ایران، چین، هنگ کنگ، اردن، مالزی، ازبکستان و تایلند به رقابت با یکدیگر می پردازند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.