تاریخ: 2015-07-01 شناسه خبر: 1850

پیگیری اردوهای تیم‌های ملی فوتسال بانوان و بسکتبال ناشنوایان

 اردوهای تیم‌های ملی

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  پنجمین اردوی تیم ملی بسکتبال ناشنوایان برای حضور در هشتمین دوره بازی‌های آسیا – اقیانوسیه 2015 چین تایپه، در تهران برگزار شد. این اردو که از 31 خرداد در کمپ تیم‌های ملی فدراسیون آغاز شده بود روز گذشته به پایان رسید.

طی این اردو یک مسابقه تدارکاتی با تیم امید حصارک (قهرمان لیگ بزرگسالان تهران) برگزار و در پایان تیم مهمان با نتیجه 52 بر 47 پیروز شد.

محمدجعفر نعیم (اصفهان)، مهدی قبادی، رانویک بخداساریان، مجید شهبازی، حمیدرضا رفیعی سرشت و حامد کاظم‌زاده (تهران)، سیدمحمد وزیری، پرویز نسائی، امیر نسائی، سید الیاس طباطبایی، سعید غفوری، سیداحمد حسینی و صادق اشجعی (خراسان رضوی) و محمود علیمردانی (گلستان) تمرینات خود را در این دوره زیر نظر سیدعباس آقاکوچکی (سرمربی) و سیدمحمدرضا آقاکوچکی و امیر نامور (مربیان) برگزار کردند.

هشتمین دوره بازی‌های آسیا – اقیانوسیه چین تایپه 2015 در مهرماه 94 برگزار خواهد شد.

* هفتمین اردوی تیم ملی فوتسال بانوان ناشنوا به پایان رسید

هفتمین اردوی تیم ملی فوتسال بانوان ناشنوا برای حضور در چهارمین دوره مسابقات جام جهانی ناشنوایان 2015 بانکوک، در تهران به پایان رسید. این اردو که از اول تیرماه در کمپ تیم‌های ملی فدراسیون آغاز شده بود هشتم تیرماه به پایان رسید.

در این اردو تیم فوتسال بانوان ناشنوایان در مسابقات جام رمضان که زیر نظر هیأت فوتبال با حضور 12 تیم برگزار شد، شرکت کرد و در 3 مسابقه خود برابر وارنای ورامین، جام جم و حفاری شمال با نتایج 7بر یک و 6 بر صفر مسابقه را واگذار کرد و در دیدار با تیم پایا با نتیجه 2 بر یک به پیروی دست یافت.

هانیه کسروی فرد، آزاده خالقی، زیبا بابایی، فریده موسوی و سارا لطفیان (تهران)، آرزو بابا امرجی، زینب اجارستانی و سمیرا عظیمی (مازندران)، انیس ابراهیمی، زهرا ناصری، فاطمه صادقی و محبوبه صادقی (کرمان)، نازنین رفیعی‌پور (هرمزگان) و زینب اشرفی (بوشهر) در این اردو حضور داشتند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.