تاریخ: 2016-02-16 شناسه خبر: 18533

تهران قهرمان مسابقات تیراندازی با کمان بانوان کشور شد

تیرو کمان بانوان

رقابت های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ‌ملی تیر‌اندازی با ‌کمان داخل سالن در مسافت 18 متر در رده های سنی جوانان، نو‌جو‌ا‌نان و بز‌ر‌گسالان با قهرمانی تیم تهران به میزبانی بجنورد به پایان رسید.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ رقابت های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ‌ملی تیر‌اندازی با ‌کمان داخل سالن در مسافت ۱۸ متر در رده های سنی جوانان، نو‌جو‌ا‌نان و بز‌ر‌گسالان با قهرمانی تیم تهران به میزبانی بجنورد به پایان رسید.

در این مسابقات که با حضور ۳۷۰ ورزشکار در قالب ۲۳ استان به میزبانی بجنورد برگزار شد تیم تهران با کسب هفت مدال طلا، چهار نقره و شش برنز و در مجموع ۱۷ مدال، قهرمان این دوره از ر‌قا‌بت‌ها شد و در جایگاه نخست ایستاد. استان البرز با کسب چهار طلا، دو نقره و یک برنز و در مجموع هفت مدال رده دوم را از آن خود کرد و استان آذربایجان شرقی هم با کسب سه طلا و دو نقره سکوی سوم را به خود اختصاص داد.

در رشته ریکرو تیمی این مسابقات نو‌جو‌ا‌نان استان البرز بر سکوی نخست ایستادند و عنوان قهرمانی را از آن خود کردند، تهران و یزد هم به ترتیب عنوان های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در کامپوند تیمی بانوان نیز استان مرکزی قهرمان شد، استان های تهران و البرز به ترتیب دوم و سوم شدند.

همچنین در بخش ریکرو تیمی دختران در رده سنی جوانان تهران، آذربایجان شرقی و یزد به ترتیب جایگاه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در رشته کامپوند تیمی، در رده سنی جوانان، تهران اول و استان مرکزی دوم شد.

در ادامه این ر‌قا‌بت‌ها و در رده سنی بز‌ر‌گسالان رشته ریکرو زنان تهران اول شد،  اصفهان و چهار محال و بختیاری به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

همچنین در کامپوند تیمی بانوان تهران اول و خراسان رضوی و فارس دوم و سوم شدند.

در بخش ریکرو انفرادی دختران و در رده سنی نو‌جو‌ا‌نان نیلوفر علیپور از استان البرز اول شد، نازنین جمال زاده از تهران دوم و رویا نوریان از اصفهان سوم شد.

در کامپوند انفرادی دختران رده سنی نو‌جو‌ا‌نان فاطمه صادقی از استان مرکزی اول شد و گیسا بایبوردی از تهران و نیکا حسن زاده از استان مرکزی به ترتیب دوم و سوم شدند.

در ریکرو انفرادی دختران در رده سنی جوانان مهسا سلیمانی از آذربایجان شرقی اول سمانه رمضانپور از یزد و مهتا عبداللهی از تهران به ترتیب مکان های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در بخش کامپوند انفرادی در رده سنی جوانان عالمه سادات هاشم پور از اصفهان اول شد، ساجده علیجانی از اصفهان دوم شد و رضوانه کمیجانی از تهران در جایگاه سوم قرار گرفت.

در ادامه این ر‌قا‌بت‌ها و همچنین در رده سنی بز‌ر‌گسالان در بخش ریکرو انفرادی مریم نادعلی از یزد اول، مرضیه اشکانی از گیلان و خدیجه شکراللهی از اصفهان در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در کامپوند انفرادی شیرین ‌ریحانی از خراسان رضوی در جایگاه اول قرار گرفت، سکینه قاسم پور از خراسان رضوی و عطیه ‌گل افشان از اصفهان دوم و سوم شدند.

در ادامه این رقابت ها امروز ۲۷ بهمن، بانوان تیرانداز کشورمان در بخش ریکرو تیمی و انفرادی بز‌ر‌گسالان، ر‌قا‌بت‌های خارج از سالن در مسافت ۷۰ متر در استادیوم نوزدهم مهر بجنورد برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *