تاریخ: 2016-02-20 شناسه خبر: 18688

ادامه درخشش خادم الشریعه در مسابقات شطرنج گرندپری زنان جهان

سارا سادات خادم الشریعه

در ادامه رقابت های شطرنج گرندپری زنان جهان، سارا سادات خادم الشریعه در مراحل هفتم و هشتم این مسابقات صاحب یک پیروزی و یک تساوی شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در ادامه رقابت های شطرنج گرندپری بانوان جهان، سارا سادات خادم الشریعه، استاد بزرگ کشورمان در مراحل هفتم و هشتم این مسابقات طی روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه با مصاف رقبای خود رفت.

خادم الشریعه، تنها نماینده کشورمان در این مسابقات در دور هفتم به مصاف والنتینا گونینا قهرمان سابق شطرنج برق آسای جهان و قهرمان سابق بانوان اروپا رفت که در نهایت موفق شد دومین پیروزی خود را در این مرحله از رقابت های گرند پری جهان را کسب کند. خادم الشریعه در پایان دور هفتم با کسب ۲ پیروزی و ۵ تساوی با ۴/۵ امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد. خادم الشریعه در پایان دور هفتم با ۲ پیروزی و ۵ تساوی با کسب ۴/۵ امتیاز رده پنجم جدول را از آن خود کرد.

وی ۳۰ بهمن ماه در دور هشتم با هومپی کونور بانوی شماره دو شطرنج زنان جهان قرار گرفت که در پایان با کسب یک تساوی ارزشمند حریف قدر خود را متوقف کرد، و ششمین تساوی خود را در این مرحله از رقابت ها بدست آورد.

گفتنی است، خادم الشریعه در پایان دور هشتم با کسب دو پیروزی و شش تساوی و با ۵ امتیاز همچنان در جایگاه پنجم جدول رده بندی قرار دارد.

لازم به ذکر است، شطرنج بازان حاضر در این مرحله از مسابقات امروز یکم اسفند ماه استراحت خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *