تاریخ: 2016-02-25 شناسه خبر: 19207

حضور مربی خارجی والیبال بانوان در سالن مسابقات آقایان

چیچیچ مایدا، گزینه سرمربی گری والیبال بانوان در چهارمین روز حضورش در ایران برای تماشای مرحله نیمه نهایی مسابقات لیگ برتر والیبال آقایان در سالن برگزاری رقابت ها حضور یافت.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ چیچیچ مایدا، سرمربی اسلونیایی الاصل والیبال بانوان که به تازگی برای آموزش تیم های پایه وارد ایران شده است در چهارمین روز حضورش در ایران برای تماشای مسابقات نیمه نهایی لیگ برتر والیبال آقایان به همراه زهره میرسپاسی، نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال به سالن حجاب خانه والیبال رفت.

این سالن که میزبان دیدار شهرداری ارومیه و پیکان بود، در ابتدای ورود مربی تیم والیبال دختران جایگاه مناسبی برای نشستن آن ها نداشت، در همین راستا، سعید درخشنده، رئیس سازمان لیگ از بانوان خبرنگار حاضر در سالن مسابقات درخواست کرد تا جایگاه خود را به سرمربی تیم ملی والیبال بدهند. به همین دلیل مایدا به همراه میرسپاسی برای تماشای مسابقات به جایگاه خبرنگاران این سالن رفتند.

مایدا، دوشنبه سوم اسفند ماه کار خود را با ۳۵ والیبالیست از بهترین های کشف شده توسط کمیته استعداد یابی آغاز کرده بود. او به کمک سایر مربیان قرار است به یک پیشرفت خوبی در والیبال بانوان برسند.

گفتنی است؛ خوآن سیچلو، مربی تیم ملی والیبال آقایان هم برای تماشای این دیدار در سالن مسابقات حضور یافت.

حضور سیچلو مربی تیم ملی والیبال آقایان و چیچیچ مایدا در سالن مسابقات

حضور سیچلو مربی تیم ملی والیبال آقایان و چیچیچ مایدا در سالن مسابقات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *