تاریخ: 2015-07-02 شناسه خبر: 1925

عده‌ای برای رای بیشتر از ورود زنان به ورزشگاه‌ها حمایت می‌کنند

ورود زنان به ورزشگاه‌ها

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  اسدالله بادامچیان در دفتر جامعه جوانان متحد اسلامی خراسان رضوی با تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی حل مشکلات پیش‌آمده برای مسلمانان جهان و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی اظهار کرد: انقلاب اسلامی کشورمان از سال 41 به رهبری امام خمینی (ره) آغاز شد. در آن زمان شاه به دنبال برگزاری سلسله رفراندوم‌هایی بود تا به این وسیله در دومین رفراندومی که برگزار کند، کشور را به سمت سکولاریسم پیش ببرد.
 
وی افزود: در بحث رفراندوم هم به خوبی می‌شد حضور آمریکا و توطئه استکبار را در ورای آن طرح مشاهده کرد، از زمان جنبش تنباکو، استکبار جهانی فهمید که باید برای براندازی دین و گسترش سلطه‌طلبی خود تلاش کند و البته آنها در تلاش بودند تا به دین مبین اسلام و مخصوصا شیعه هویتی غربی بدهند.
بادامچیان با تاکید بر اینکه اسلامی که مدنظر امام (ره) بود اسلام آمریکایی، تشیع انگلیسی، اسلام روشنفکرانه و … نبود و تنها اسلام ناب علوی مد نظر بود، افزود: با لبیک گفتن مردم به دعوت امام(ره) ایشان رهبری انقلاب ضدسلطه و اسلامی ایران را بر عهده گرفتند. اسلام در حالی قدرت گرفت که استکبار به دنبال زمین زدن آن بود. در بهمن سال 41 نیز تظاهراتی که برپا کردیم و شعار دادیم «رفراندوم قلابی مخالف اسلام است»، در نهایت هم با تمهیداتی که اندیشیده شد دست شاه رو شد و در آن انتخابات تنها حدود 4 میلیون رای به صندوق‌ها ریخته‌شد.
 
قائم مقام شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی یادآور شد: همه اینها در کنار هم باعث شد تا شاه تحقیر شود و در نهایت در برگزاری رفراندوم دوم عاجز ماند. 13 بهمن همان سال در محضر امام بودیم، همه نگران بودند که شاه به هدفش رسیده تا اینکه امام وارد شد و با چهره مایوس حاضرین مواجه شد. همانجا بود که امام فرمودند: «شاه فکر می‎‌کند ما را در جایی قرار داده که نه راه پس داریم و نه راه پیش، به حول و قوه الهی وی را در شرایطی قرار می‌دهیم که نه راه پس داشته‌باشد و نه راه پیش.» که دیدید پس از انقلاب شکوهمند 57، همین اتفاق هم افتاد و هیچ کشوری حاضر به پذیرش شاه نبود.
 
وی با اشاره به سایر اندیشه‌ها و گروه‌های ایجادشده پیش از انقلاب گفت: در سال 44 که موتلفه  با تایید مستقیم آیت‌الله میلانی و امام (ره) به جهاد مسلحانه روی آورد، بعد از آغاز حرکت اولیه، کنار آن، گروه مسلح حزب اسلامی شکل گرفت، گروه مرحوم شهید شمس‌آبادی، گروه‌های کمونیست که بعد از آن منشعب شدند و نام چریک فدایی خلق گرفتند و بعد از آن هم که منافقین شکل گرفتند. موضوع مهم جریان‌شناسی هریک از این موارد است که یک بحث جداگانه است.
 
بادامچیان ادامه داد: از گروه ابوذر تا حزب‌الله قم و … همه مدل گروهی پدید آمد. امام در طول این مدت با هیچ یک از این گروه‌ها برخورد نکرد. گفتمان امام هم مشخص بود که می‌گفت شاه باید برود و به جای آن حکومت اسلامی بیاید. حتی سال 49 تراب حق‌شناس و حسین روحانی را مجاهدان به نجف فرستادند، 2 ماه هر روز امام اینها را می‌دید و اینها برای امام از نهج‌البلاغه و طیف فکری‌شان به اضافه مبارزه مسلحانه گفتند. درنهایت امام بعد از آن همه جلسه‌ای که با آنان داشت گفت شما نه عقایدتان درست است و نه مسیر مبارزه‌تان. برخلاف موتلفه که جهاد مسلحانه را در پیش گرفته‌بود، منافقین مبارزه مسلحانه را در نظر داشتند. فرق جهاد با مبارزه نیز در رعایت موازین قرآن است.
 
وی افزود: جریان‌های مختلف از همان آغاز رو در روی امام ایستادند، روزنامه‌های کیهان، اطلاعات و آیندگان در اختیار عناصر فرصت‌طلب بود. در همان آغاز شما ببینید که چه صحبت‌هایی در برابر جمهوری اسلامی مطرح شد. چه گروه‌هایی می‌خواستند اسلام نباشد؟ جمهوری دموکراتیک، جمهوری ایرانی و دست آخر هم بازرگان گفت جمهوری دموکراتیک اسلامی که امام در پاسخ به تمامی آنها گفت «جمهوری اسلامی نه یک کلمه بیش، نه یک کلمه کم».
 
قائم مقام شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به دوره پس از بنی‌صدر و آغاز چپ‌گرایی در ایران ابراز عقیده کرد: میرحسین موسوی ذهنیت چپ داشت، خیانتی که وی به بحث اقتصاد ایران کرده‌است، بخش عمده آن را دارید هنوز می‌بینید. از بند جیم صنایع تا باقی قضایا همچون مقابله با مقام معظم رهبری.
 
وی ابراز عقیده کرد: ذهن وی چپ بود، بعد با کارگزاران شدند تکنوکرات‌ها و لیبرال‌ها. این بازتاب آن بود، بعد از آنکه دیدند به جایی نرسید البته که نمی‌خواهم بگویم کاری نکرده‌است زیرا به هر حال در دوران جنگ، جیره‌بندی را اداره کرده‌است. سازندگی هم بازسازی بعد از جنگ را انجام داده‌است، ولی مهمتر اینجاست که این طرز تفکر نمی‌تواند انقلاب و کشور را پیش ببرد. بعد از آن هم که مردم به اصلاحات رای دادند، آیا رهبری با آنان مقابله کرد؟ اتفاقا گذاشت کار کنند و خاتمی هم آنها را به ملت نشان داد، مجلس هم باب میل خاتمی شد و بعد تازه مردم دیدند که اینها چه می‌کنند، تازه هنوز  خیلی از مسائل را مردم نمی‌دانند.
 
اگر موسوی مظلوم است، ظالم کیست؟
 
بادامچیان با اشاره به مذاکرات هسته‌ای نیز خاطرنشان کرد: اگر آقا و خط مشی مقاومتی که ترسیم کردند نبود، آیا باز هم شاهد پیغام‌های اوباما برای مذاکره بودیم؟ اینها به واسطه اقتدار ولایت است. شک نکنید که تمامی کسانی که پس از انقلاب روی کار آمدند، به نیت کار آمدند. اما تفکر لیبرالیستی با اسلام و ولایت همخوانی ندارد، دور هم جمع شدن‌مان هم بسیار خوب است و استقبال می‌کنیم، مثلا می‌رویم به ضیافت افطار رییس جمهور، بعد یکی پیدا می‌شود که می‌رود پشت میکروفون و ابتدا حرف از اتحاد می‌زند و در پایان می‌گوید سید مظلوم ما. اگر موسوی مظلوم است، ظالم کیست؟ یعنی نظام و مردم ظالمند؟ همین آدم‌هایی که می‌گویید مظلومند، نظام با رافت با آنها برخورد کرده‌ و مدارا کرده‌است وگرنه محاکمه اگر بشوند تکلیف‌شان مشخص است.
قائم مقام شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: اگر آنجا ما جلسه را ترک می‌کردیم آیا به شان رییس جمهور ضربه وارد نمی‌شد؟ اگر در همان جلسه موضع می‌گرفتیم چه اتفاقی می‌افتاد؟ نباید کسی از این رافت نظام سو استفاده کند، البته که می‌دانیم این جریان‌ها به دنبال منافع شخصی خود هستند.
 
وی افزود: از بازرگان تا روحانی در رسیدن کشور به اقتدار امروزی نقش داشته‌اند، نمی‌توان همه افراد را سیاه کرد. منتها مثلا نقش بنی‌صدر چه بود؟ این بود که خط بنی‌صدر را رو کند.
 
حمایت از ورود زنان به ورزشگاه‌ها به خاطر رای بیشتر
بادامچیان با اشاره به کسانی‌که خواهان ورود زنان به ورزشگاه هستند، تصریح کرد: شک نکنید که این افراد می‌خواهند رای بخشی از جامعه را بگیرند وگرنه خودشان نمی‌فهمند که در جایی که 100 هزار نفر تماشاگر مرد، با هیجان بالا حضور دارند، اتفاقی اگر بیافتد هزار اتفاق مثل شکستن شیشه اتوبوس و … رخ می‌دهد، بعد خانم‌های ما در آن فضا گرفتار شوند و چهار تا لات بی سر و پا هم اهانت کنند، آن وقت چه می‌شود؟ یعنی متوجه این موضوع نمی‌شوند؟
وی با اشاره به شرایط بحرانی اقتصاد اروپا گفت: با تمام مشکلات اقتصادی که داریم اما ما ریالی به هیچ کشوری بدهکار نیستیم، اما به یونان، اسپانیا و سایر کشورهای اروپایی نگاه کنید، تماما ورشکسته شده‌اند و مشکلات اقتصادی وحشتناکی را تجربه می‌کنند. 120 میلیون دلار کشور ما را آنها بلوکه کرده‌اند و با همه این دعواهای بیخود جناحی داخلی، با همه این مشکلات ما بدهکار نیستیم و اقتدار داریم.
 
عده‌ای می‌خواهند به ولایت فقیه ضربه بزنند
 
قائم مقام شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اهمیت انتخابات پیش  رو افزود: امسال انتخابات خبرگان را در پیش داریم، مواظب باشید که می‌خواهند در خبرگان نفوذ کنند و به ولایت فقیه ضربه بزنند. به لیستی که جامعه مدرسین می‌دهد دقت کنید و به آن رای دهید. مساله دوم مجلس است، با هم یکی شوید و خطوط انحرافی و التقاطی و مشتاقان قدرت را به مجلس نفرستید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.