تاریخ: 2016-02-27 شناسه خبر: 19264

قهرمانی گاز تهران در فینال سوپر لیگ بسکتبال بانوان

در فینال رقابت های سوپر لیگ بسکتبال بانوان تیم های کوشا سپهر سبلان و گاز تهران به مصاف یکدیگر رفتند. در پایان شاگردان طیاری موفق شدند با نتیجه 74 بر 73 مقابل کوشا به برتری برسند و مقام قهرمانی را از آن خود کنند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در فینال رقابت های سوپر لیگ بسکتبال بانوان تیم های کوشا سپهر سبلان و شرکت ملی گاز تهران به مصاف یکدیگر رفتند. در نهایت هم شاگردان طیاری موفق شدند با اختلاف بسیار کم و نتیجه ۷۴ بر ۷۳ مقابل کوشا به برتری برسند و مقام قهرمانی را از آن خود کنند. بازیکنان جوان تیم کوشا سپهر سبلان، مقابل بازیکنان با تجربه گاز شکست را پذیرفتند و نایب قهرمان فینال سوپر لیگ A بسکتبال بانوان شدند.

گفتنی است؛ طیاری، سرمربی گاز تهران برای دیدار فینال مقابل کوشا، تغییراتی در سیستم تیم ایجاد کرد تا به خوبی بازیکنان حریف به خصوص تینا عیسائیان، بسکتبالیست بلند قامت کوشا را تحت کنترل شاگردانش بگیرد.

خاطر نشان می شود؛ فینال مسابقات سوپر لیگ بسکتبال بانوان در سالن حیدرنیا برگزار شد. تماشاگران و پیشکسوتان زیادی برای تماشای دیدار حساس دو تیم گاز تهران و کوشا سپهر سبلان به سالن مسابقات رفتند. بازیکنان شرکت ملی گاز، در حضور فاطمه کرمزاده، نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال، قهرمانی را جشن گرفتند. در پایان نیز با زدن حلقه به این فصل از مسابقات سوپر لیگ A بسکتبال بانوان خاتمه دادند.

همچنین در دیدار رده بندی، برای کسب عنوان سومی رقابت ها، تیم های شهرداری بندرعباس و ذوب آهن رودرروی یکدیگر قرار گرفتند و بندر عباسی ها موفق شدند با نتیجه ۷۲ بر ۶۱ شاگردان ملکیان را شکست دهند و مقام سوم سوپر لیگ A بسکتبال بانوان را به خود اختصاص دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *