تاریخ: 2016-02-27 شناسه خبر: 19362

پایان لیگ برتر تیراندازی بانوان با قهرمانی تیم نزاجا

آخرین هفته از لیگ برتر تیراندازی بانوان با حضور تیم های مدعی در حالی در سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که تیم نزاجا با غلبه بر حریفان خود پیروز میدان شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ آخرین هفته از لیگ برتر تیراندازی بانوان با حضور تیم های مدعی در حالی در سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که تیم نزاجا با غلبه بر حریفان خود پیروز میدان شد.

در این مسابقات، هر تیم با ترکیب چهار ورزشکار در هر رشته به رقابت با یکدیگر پرداختند، که در نتیجه، تیم نزاجا در رشته تفنگ با امتیاز ۵۶ و در تپانچه با امتیاز ۵۲ به مقام قهرمانی دست یافت. همچنین در تفنگ، تیم مقاومت با امتیاز ۵۲ نایب قهرمان و پاس قوامین با امتیاز ۵۲ در بخش تپانچه نیز به نایب قهرمانی رسید و دیگر تیم این رقابت ها، هیئت خراسان رضوی، با امتیاز ۴۴ در مقاوم سوم تفنگ و تپانچه قرار گرفت ضمن اینکه بعثت و انقلاب علی رغم تلاش های فراوان به لیگ دسته یک سقوط کردند.

گفتنی است؛ این مسابقات در سه دیدار برگزار شد و تیم انقلاب در استراحت به سر می برد.

خاطر نشان می شود؛ نتایج انفرادی لیگ برتر تیراندازی متعاقبا از سوی فدراسیون تیراندازی اعلام خواهد شد و همچنین از برترین های لیگ برتر طی مراسمی تجلیل خواهند شد.

گزارش هفته پایانی لیگ برتر تیراندازی بانوان:

در رشته تفنگ و تپانچه بادی بانوان، تیم های هیئت خراسان رضوی، نزاجا و مقاومت بر مدعیان خود پیروز شدند.

در بخش انفرادی تفنگ بادی، نرجس امام قلی نژاد با ۴۱۸٫۶ امتیاز از نزاجا، الهه احمدی با ۴۱۷٫۸ امتیاز از نزاجا، نجمه خدمتی با ۴۱۷٫۷ امتیاز از مقاومت نیز به عنوان تیراندازان برتر معرفی شدند.

در انفرادی تپانچه بادی نیز، الهام هریجانی از تیم مقاومت با امتیاز ۳۸۶ ، آمیتیس جعفری از تیم نزاجا با امتیاز ۳۸۵ ، بهناز غلامی از تیم نزاجا با امتیاز ۳۸۳  به عنوان برترین تیراندازان بخش تپانچه شناخته شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *