تاریخ: 2015-07-02 شناسه خبر: 1940

راز سقط جنین‌های غیرقانونی در پاکدشت برملا شد

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛

پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها نوشت: «سرهنگ سلمان آدینه وند» فرمانده انتظامی پاکدشت گفت: چندی پیش مأموران پلیس پاکدشت متوجه شدند زنی که 4 ماهه باردار بوده با مراجعه به مطب یک پزشک ماما اقدام به سقط جنین کرده و مبلغ 70 میلیون ریال به خانم دکتر پرداخت نموده است.

وی اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت پاکدشت به محض آگاهی از این موضوع، وارد عمل شدند و به ‌صورت نامحسوس تحقیقات خود را در قبال این فعالیت غیرقانونی و غیر شرعی آغاز کردند.

این مقام انتظامی افزود: پس از احراز تخلف و فعالیت غیر قانونی خانم دکتر، عوامل انتظامی با دستور قضایی وارد مطب شده و فرد مورد نظر را دستگیر کردند.

سرهنگ آدینه وند بیان داشت: در بازرسی از مطب پزشک متخلف تجهیزات پزشکی برای سقط غیرقانونی جنین، کشف و مطب وی با دستور قاضی پلمب شد.

فرمانده انتظامی پاکدشت تصریح کرد: در تحقیقات مشخص شد که خانم دکتر برای سقط جنین‌ های غیرقانونی مبالغ هنگفتی از 50 تا 100 میلیون ریال دریافت می کرده و در مدت کوتاه پول کلانی به جیب زده است.

سرهنگ آدینه ‌وند تصریح کرد: این پزشک ماما با قرار وثیقه 4 میلیارد ریالی از سوی قاضی روانه زندان شد.

رییس پلس پاکدشت با توصیه به مردم خاطرنشان کرد: شهروندان برای درمان بیماری به بیمارستان ها، درمانگاه ها، مراکز درمانی و مطب های پزشکان دارای مجوز و معتبر مراجعه کنند و در صورت اطلاع از فعالیت پزشکان غیرمجاز مراتب را بی درنگ به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.