تاریخ: 2016-03-09 شناسه خبر: 20241

رونمایی از لوگو رسمی جام جهانی فوتبال دختران

لوگو رسمی جام جهانی فوتبال دختران زیر 20 سال روز هشتم مارس در کشور پاپوآ گینه نو پرده برداری شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ لوگو رسمی جام جهانی فوتبال دختران زیر ۲۰ سال، روز هشتم مارس در هتل لاگونا در پورت مورسبی پایتخت پاپوآ گینه نو پرده برداری شد. این رویداد همزمان با روز جهانی زن و همچنین روز جهانی فوتبال بانوان برای تشویق دختران و زنان جهت روی آوردن به ورزش فوتبال برگزار شد.

این لوگوی رسمی به نوعی به فرهنگ گینه نو وصل است که این را می توان از همان تصاویر که درون لوگو مشخص است و ترکیبی از میراث و فرهنگ این کشور آمیخته با طیف وسیعی از طراحی و رنگ می توان فهمید.

کشور گینه نو میزبانی این دوره از مسابقات جام جهانی فوتبال دختران زیر ۲۰ سال را برای اولین بار بر عهده دارد. شور و شعف خاصی میان دختران فوتبالیست در خصوص میزبانی گینه نو وجود دارد. روحیه مهمان نوازی مردمان این کشور را می توان از زیبایی منحصر به فرد لوگوی طراحی شده برای مسابقات درک کرد.

شعار برگزاری این مراسم در کشور گینه نو، الهام بخش بودن برای بانوان و توانمندسازی آنها برای حضوری پرشورتر در این رشته ورزشی است و همچنین اینکه بانوان برای رسیدن به برابری جنسیتی خصوصا در فرهنگ های مرد سالار به فوتبال به عنوان یک سکوی پرش نگاه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *