تاریخ: 2015-07-02 شناسه خبر: 2056

مسمومیت 31 زائر در مشهد

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ مدیر درمان بیمارستان امام رضا(ع) مشهد از مسمومیت غذایی ۳۱ زائر در این شهر خبر داد.

 

مدیر درمان بیمارستان امام رضا(ع) مشهد از مسمومیت غذایی ۳۱ زائر در این شهر خبر داد.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد روز پنجشنبه به نقل از دکتر احسان بلوردی گزارش داد: این زائران که در یکی از حسینیه های مشهد اسکان داشتند بامداد امروز ۱۱ تیر ماه به علت استفاده از غذای فاسد به اورژانس عدالتیان بیمارستان امام رضا(ع) منتقل شدند.

 

وی افزود: زائران دچار مسمومیت که بیشترشان نوجوان هستند با علائم تهوع، استفراغ، سرگیجه و دل درد مراجعه کرده اند لذا بلافاصله تیم بحران بیمارستان تشکیل و نسبت به درمان به موقع آنها اقدامات لازم صورت گرفت.

 

مدیر درمان بیمارستان امام رضا(ع) مشهد تاکید کرد: با اقدامات و رسیدگی به موقع گروه پزشکی و پرستاری این بیمارستان هم اینک همه بیماران بهبود یافته لذا ۲۷ نفر آنان تاکنون از بیمارستان مرخص شده اند.

 

وی شرایط عمومی چهار بیمار بستری در اورژانس را نیز رضایتبخش اعلام و بیان کرد: این بیماران نیز پس از بهبودی کامل امروز مرخص خواهند شد.

همچنین دانشگاه علوم پزشکی مشهد آمده است: استاندار خراسان رضوی که از ابتدای واقعه پیگیر مداوای درمان زائران بود، از کادر درمانی و پرستاری این مرکز به دلیل اقدام به موقع قدردانی کرد.

 

بیمارستان امام رضا(ع) مشهد یکی از دو بیمارستان بزرگ آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ۸۰ سال سابقه فعالیت است. کلانشهر سه و نیم میلیون نفری مشهد سالانه میزبان ۲۷ میلیون نفر زائر و مسافر است./ایرنا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.