تاریخ: 2015-07-02 شناسه خبر: 2058

اشک‌های فراق مادر بر صورت سوخته ساناز و برادرش

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ وروزگار شور اشتیاق دوران کودکی را از این کودکان گرفته و اکنون تنها چیزی که از تمام زیبایی های صورت محمدرضا محیّر 4ساله و خواهرش ساناز 8 ساله برجای مانده سوختگی است .

 
صورت و بدن این خواهر و برادر از نواحی مختلف قربانی شعله ها و زبانه های سوزناک آتش شده و این حادثه باعث شده ساناز که در پایه دوم ابتدایی تحصیل می کرد به ناچار و به رغم میل باطنی از درس و مدرسه و دوستان و همکلاسی هایش جدا شود و نتواند ادامه تحصیل دهد.
 
پدر این کودکان می گوید: در این حادثه علاوه بر تمام لوازم و اثاثیه منزل، همسرم را بعد از 13روز بستری دربخش ” آی سی یو” یکی از بیمارستان های تبریز به علت سوختگی شدید از دست دادم.
 
میکائیل محیر روز چهارشنبه در حالی که بغض کرده بود به خبرنگار ایرنا گفت : از زمان وقوع آن حادثه تلخ تاکنون، فرزندانم بارها در بیمارستان های تبریز و تهران مورد عمل جراحی قرار گرفته اند.
محیر با صدایی لرزان افزود: کاش در آن حادثه خودم در آتش می سوختم ولی به همسر و بچه هایم به خصوص دخترم آسیبی نمی رسید؛ وقتی به دست ها و صورت سوخته بچه هایم نگاه می کنم ذره ذره آب می شوم چرا که طاقت دیدن چنین وضع و نشستن غبار غم بر سیمای معصومشان را ندارم.
 
او با بیان اینکه در تهران جایی را برای اقامت ندارد، ادامه داد: طبق گفته پزشکان معالج، باید چندین عمل جراحی دیگر بر روی دست و صورت محمدرضا و ساناز انجام گیرد.
 
او با یادآوری کمک و مساعدت عده ای از خیرین منطقه، از همه کسانی که در ادامه این مسیر سخت و طولانی او را یاری کرده اند، قدردانی کرد.
 
میکائیل، کارگر فصلی است؛ اکنون که گرفتار این حادثه تلخ و مشکل بزرگ شده برای تامین هزینه های درمان و عمل جراحی فرزندانش و سایر هزینه ها به شدت در تنگنای مالی قرار دارد.
 
به گزارش ایرنا، هموطنانی که در ماه مبارک و پر فیض رمضان، قصد کمک به سلامتی و برآوردن بخشی از هزینه های درمانی دو کودک معصوم “محمدرضا و ساناز محیر” و تامین نیازهای مالی پدر رنج دیده این کودکان را دارند می توانند با کمک های نقدی خود و یا در تماس با پزشکان معالج این دو کودک در این کار خیر و خداپسندانه سهیم باشند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.