تاریخ: 2016-04-03 شناسه خبر: 21127

یوگا برای بانوان از استامینوفن هم بهتر است

ریچل مک آدامز، بازیگر کانادایی موفق شد با دنبال کردن یوگا سر درد های آزار دهنده ناشی از استرس و تنش های روزانه را به حالت قبل و نرمال باز گرداند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ اگر سردرد های مزمن و میگرن یکی از اصلی ترین ناراحتی های زنان نباشد، حتما یکی از شایع ترین آن ها است. بانوان به دلیل شرایط فیزیکی و تغییرات هورمونی که به صورت ماهانه در بدنشان اتفاق می افتد نسبت به استرس ها و ناراحتی های روحی واکنش بیشتری نشان می دهند و بعد از هر تنش دچار سر درد هایی آزار دهنده می شوند.

ریچل مک آدامز، بازیگر کانادایی با وجود جوان و سرحال بودنش گفته که سال هاست از این ناراحتی رنج می برد.

این بازیگر ۳۷ ساله در خصوص ناراحتی اش این طور گفته است: نقش آفرینی در شرایط و شمایل متفاوت باعث می شد استرس و فشار زیادی را تحمل کنم و سر درد هایی که به سراغم می آید از همان جا شروع شد. اوایل با نوشیدن قهوه یا فکر کردن کردن به مسائل دیگر سعی می کردم آن را از یاد ببرم اما این اواخر با هیچ راهی نمی توانستم حتی مقداری از سر دردها را مهار کنم و زمانی که این درد به سراغم می آمد آرزوی مرگ می کردم. تا اینکه به توصیه یکی از دوستانم یوگا را شروع کردم و به طور جدی آن را دنبال کردم. اوایل تاثیر آن را در بهتر شدن حالم و خصوصا کم کردن تنش و استرس ها باور نمی کردم اما در حال حاضر با اطمینان کامل می گویم یوگا مثل یک مسکن قوی همه چیز را به حالت عادی و نرمال بر می گرداند.

برای کسانی مثل من که دیدشان به زندگی تا حدی وسواسی است و تقریبا همیشه زندگی را به خود سخت می گیرند یوگا یک معجزه است و آرامشی که بعد از یوگا بدست می آید کمک می کند که تنش ها را قبل از اینکه به یک سر درد آزار دهنده تبدیل شوند از بین برد.

برای بانوان این مسئله معادله پیچیده ای نیست درمان هر درد را می توان با ورزش متناسب پیدا کرد، پس چه بهتر که این ورزش ها را زودتر انتخاب کرده تا از بیماری های پیش رو هم پیشگیری شود.

یوگا برای زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *