تاریخ: 2016-04-11 شناسه خبر: 21992

در گفت و گو با سایت ورزش بانوان؛

پریسا بهزادی: اعزام لیلا رجبی به بلاروس قطعی شد

لیلا رجبی

در پی درخواست لیلا رجبی برای برگزاری یک اردو در بلاروس، پریسا بهزادی اعزام وی را به کشورش قطعی اعلام کرد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ لیلا رجبی، پرتابگر وزنه کشورمان به عنوان نخستین زن ایرانی که موفق شد سهمیه حضورش در المپیک ریو را قطعی کند چندی پیش از فدراسیون دو ومیدانی در خواست کرده بود تا به منظور برگزاری یک اردو به بلاروس اعزام شود. خبرنگار سایت ورزش بانوان طی تماسی با این بانوی المپیکی متوجه شد که هنوز اعزام وی به کشورش قطعی نشده است.

به همین جهت با پریسا بهزادی، نایب رئیس بانوان فدراسیون دو و میدانی گفت و گویی داشت، که متن آن در ذیل آمده است.

در مورد اعزام لیلا رجبی، تنها بانوی المپیکی دو ومیدانی به بلاروس برای اردوی تمرینی توضیح دهید؟

لیلا رجبی به همراه همسرش پیمان رجبی که مربی او در تمرینات است، هفته آخر سال ۹۴ در جلسه کمیته فنی، حضور پیدا کردند و قرار شد بعد از ایام تعطیلات از ۱۵ فروردین کارهای مربوط به اعزامش انجام شود.

در خصوص اعزام لیلا رجبی چه اقداماتی صورت گرفته است؟

با پیگیری مسئولان فدراسیون و لیلا رجبی از طریق شورای برون مرزی اعزامش در اردیبهشت ماه قطعی خواهد بود. اعزام رجبی مسجل شده است اما زمان آن هنوز مشخص نیست. دوندگی در این قبیل مسائل یک امر عادی است.

فدراسیون برای لیلا رجبی، مربی در نظر گرفته است؟

لیلا رجبی تا به حال با همسرش تمرین کرده است. اگر هم مربی در اختیار او قرار گیرد مشابه سال های گذشته که در بازی های آسیایی و المپیک لندن به بلاروس رفت و با مربی روسی که خودش در نظر گرفته بود تمرین کرد، به اختیار خودش خواهد بود.

نظر شما در مورد ریاست جدید فدراسیون دو و میدانی چیست؟

مجید کیهانی، ریاست جدید فدراسیون دو و میدانی در مدت زمانی که به این سمت منصوب شده است، ایده های بزرگی دارد. اگر نظراتی که مطرح می کند اعمال شود، حتما آینده روشنی در انتظار فدراسیون دو و میدانی است.

منظور شما از آینده روشن چیست؟

شروع خوب کیهانی با استعدادیابی از پایه و تاسیس آکادمی ملی استعدادیابی دو و میدانی در سال ۹۵ بود، که بسیار امیدوار کننده می باشد. قبل از سال ۹۵ هم به صورت آزمایشی این طرح را در استان هایی از جمله، ایلام، زنجان و قم اجرا کردند. تصمیم وی استعدادیابی از پایه در سطح کشور است، بنابراین چند سال آینده ورزشکاران خوبی را در دو و میدانی خواهیم داشت.

نظرتون در مورد انتخاب شما به عنوان بهترین نایب رئیس بانوان در کنار طاهره علی آبادی و زهرا سروی چیست؟

در سال ۹۴ تا اواخر ماه هفتم فدراسیون بدون رئیس اداره می شد ولی من در سمتم باقی ماندم و در بخش بانوان فعالیتم را ادامه دادم. مسابقات پیش رو چه داخلی و چه خارجی را در کنار دختران ورزشکار پیگیری کردیم و بهترین نتایج را هم بدست آوردیم. من خودم هم زمانی دو و میدانی کار بودم و همه ورزشکاران را می فهمم و تا جایی هم که از دستم بربیاید کمکشان می کنم. واقعا برای فدراسیون زحمت کشیدم پس این انتخاب برایم بسیار مسرت بخش بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.