تاریخ: 2016-04-11 شناسه خبر: 21997

انتقاد شدید فرزانه توسلی به گزارش خانه فوتسال

بهترین ها در فوتسال زنان

خانه فوتسال گزارشی منتشر کرد مبنی بر معرفی برترین های فوتسال بانوان در سال 94، که با اعتراض فرزانه توسلی به جای خالی فهیمه زارعی در میان اسامی ذکر شده مواجه شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ خانه فوتسال گزارشی را مبنی بر معرفی پنج کاندید به عنوان بهترین بانوان فوتبالیست سال ۹۴ اعلام کرد. فاطمه اعتدادی، فرزانه توسلی، سارا شیربیگی، نسیمه غلامی و فرشته کریمی بانوانی بودند که نام آن ها در این گزارش آمده بود.

اما فرزانه توسلی، سنگربان تیم ملی فوتسال بانوان، به جای خالی فهمیه زارعی در لیست منتشر شده اعتراض داشت.

فرزانه توسلی گفت: چرا نباید نام فهیمه زارعی در این میان باشد. نه تنها من بلکه تعداد زیادی از دوستان و هم تیمی ها با من هم عقیده هستند که جای خالی فهیمه زارعی در بین سه نفر نخست این لیست به چشم می خورد. فهیمه زارعی سال گذشته موفق شد تا یک تنه تیم فوتسال حفاری را قهرمان کند. او بازیکن بسیار خوب و تاثیرگذاری در نتایج بازی ها است.

دروازه بان تیم فوتسال دانشگاه آزاد ادامه داد: واقعا برای این فوتسال متاسفم که فهیمه زارعی در آن شناخته نشد. شاید اگر گلی که با پشت پا در مسابقات آسیایی به ثمر نرسانده بود، نبود، هیچکس او را نمی شناخت اما گل های فهیمه زارعی بی نظیر است.

وقتی از فرزانه توسلی در خصوص اینکه بهتر بود نام زارعی در این لیست به جای چه کسی باشد پرسیده شد، او گفت: ” جای خودم، من حاضر بودم جایی در این لیست نداشته باشم اما این دختر زحمتکش واقعا به حقش در فوتسال بانوان می رسید. ”

فرزانه توسلی فهیمه زارعی

فرزانه توسلی و فهیمه زارعی

یک پاسخ به “انتقاد شدید فرزانه توسلی به گزارش خانه فوتسال”

  1. N گفت:

    خانم توسلی علاوه بر فوتسال در زمینه وکالت هم تبحر خاصی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *