تاریخ: 2015-07-04 شناسه خبر: 2242

بی‌توجهی به ورزش حرفه‌ای بانوان قابل قبول نیست

مدیرکل امور بانوان

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  سهیلا امیری صبح امروز در سومین جلسه کارگروه تخصصی ورزش بانوان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه برخی مشکلات در قشر حرفه‌ای ورزش بانوان قابل قبول نیست، اظهار داشت: حل این مشکلات و کاهش آنان یک رسالت بزرگ در کارگروه ورزش بانوان استان است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده آذربایجان‌شرقی افزود: جلب حمایت شورای شهر و نیز رسانه‌ها از جمله صدا و سیما می‌تواند در کاهش مشکلات موثر باشد.

وی خاطرنشان کرد: مشکلات زنان در ورزش حرفه‌ای باید به گوش مسئولان برسد و به خصوص در دو رشته مدال‌آور استان در المپیک نیازمند حمایت جدی هستیم.

امیری افزود: مسائل و مشکلات ورزش بانوان اگر به جد مورد بررسی قرار نگیرد طاقت‌فرسا خواهد بود و ورزش بانوان می‌تواند بیش از این در مسیر بالندگی قرار گیرد.

وی افزود: در شورای شهر تبریز بانوان نیز عضویت دارند و می‌توانند مشکلات این بخش را لمس کرده و کمک کنند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده آذربایجان‌شرقی گفت: انتقال مستقیم مسائل به شخص مدیرکل ورزش و جوانان استان برای حل مسائل موثر خواهد بود.

وی بانوان ورزشکار را افرادی فرهیخته دانست و گفت: بانوان ورزشکار افرادی توانمند و با انرژی هستند که می‌توانند کارهای موثری انجام بدهند.

امیری خواستار مستند شدن مشکلات ورزش قهرمانی بانوان در رشته‌های مدال‌آور آسیایی شد و گفت: این مشکلات باید به صورت مشخص نوشته شده و منتقل شود تا مسئولان امر در جریان امر قرار گیرد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.