تاریخ: 2016-04-20 شناسه خبر: 22914

دوچرخه‌سوار زن بعد از عدم کسب سهمیه المپیک ، حذف شد

جس ورنیش

جس ورنیش، دوچرخه سوار بریتانیایی بعد از ناامیدی مدیران از کسب سهمیه توسط او در المپیک ریو از تیم دوچرخه سواری بریتانیا کنار گذاشته شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ جس ورنیش، دوچرخه سوار بریتانیایی بعد از نتایج نا مطلوب از شرکت در مسابقات کسب سهمیه المپیک ریو، از تیم دوچرخه سواری بریتانیا کنار گذاشته شد.

شین ساتون، مدیر فنی دوچرخه سواری بریتانیا، روز چهارشنبه گفت: بعد از بررسی برنامه سالانه شرکت در مسابقات جهانی و نتایج کسب شده در این رقابت‌ها، تصمیم بر این شد که جس ورنیش برای مدتی کنار گذاشته شود.

بعد از اینکه جس در جام جهانی دوچرخه سواری لندن سال ۲۰۱۲ موفق به کسب مدال طلا شد، گویی خستگی مدال طلا از بدنش بیرون نمی رود و تا به الآن نتایج لازم را کسب نکرده است. تصمیمی که گرفته شده بر اساس مدال های کسب شده برای المپیک و همچنین کسب سهمیه است. البته ما از صمیم قلب امیدوار هستیم تا جس بهترین شانس را در زندگی حرفه ای داشته باشد.

وی ادامه داد؛ دوچرخه‌سواران بریتانیا موفق شدند، برای بازی های المپیک ریو دو سهمیه دوچرخه سواری در بخش سرعت و یک سهمیه هم در بخش استقامت بدست آورند.

شین ساتون افزود: جس ورنیش، در مسابقات جام جهانی دوچرخه سواری لندن سال ۲۰۱۲ بسیار بر روی شروع حرکت متمرکز شده بود؛ او موفق شد تا بهترین رکورد را ( ۱۸٫۷۹۲ ثانیه ) را به نام خود ثبت کند و قهرمان رقابت ها شد. این نتیجه تا به اینجا هم بهترین عملکرد جس است.

مدیر فنی دوچرخه سواری بریتانیا در پایان گفت: برنامه ریزی ها اینطور بود که جس بعد از المپیک لندن به تحولی اساسی به نوع دوچرخه سواری اش بدهد اما او دوباره به نقطه شروع دوچرخه سواری بازگشت و گویی همه چیز از نو برای او آغاز شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *