تاریخ: 2016-04-24 شناسه خبر: 23015

مربی خارجی جودو بانوان اواخر اردیبهشت به ایران می‌آید

جودو بانوان

در حاشیه رقابت‌های قهرمانی آسیا مذاکراتی را با مربی جودو ازبکستانی داشتیم؛ قرار شد اواخر اردیبهشت ماه او به ایران بیاید و درباره جزییات قراردادمان صحبت کنیم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ صدیقه کعبی زاده، نایب رئیس فدراسیون جودو اعلام کرده است که مربی خارجی جودو بانوان اواخر اردیبهشت به تهران می آید.

کعبی زاده برای ایجاد تغییر و تحولات اساسی در بخش بانوان به سراغ مربی ازبکستانی رفته و مذاکرات خود را در خصوص سپردن هدایت تیم‌های بانوان با «الینا» آغاز کرده است. مربی که هدایت تیم ملی بانوان ازبکستان را در اختیار داشته است.

نایب رییس بانوان فدراسیون جودو نیز معتقد است حضور این مربی سرآغاز حرکت‌های روبه جلوی بانوان خواهد بود او در این خصوص می گوید: ” در حاشیه رقابت‌های قهرمانی آسیا مذاکراتی را با مربی ازبک‌ها داشتیم و قرار شد اواخر اردیبهشت ماه او به ایران بیاید و درباره جزییات قراردادمان صحبت کنیم. ”
وی ادامه داد: قرار شده است برای حضور این مربی ازبکستانی تامین اعتبار کنیم و به نظرم حضور او سرآغاز حرکتی رو به جلو برای بانوان جودوکار ایران خواهد بود.

نایب رییس بانوان جودو با امیدواری در این خصوص که در سال ۲۰۱۸ جودو بانوان به مدال دست پیدا خواهد کرد، می گوید: شاید زمان برای رسیدن به موفقیت مدنظر ما کوتاه باشد و ما بخواهیم از صفر کار خود را شروع کنیم اما برای رسیدن به هدفی که داریم مصمم هستیم.
کعبی‌زاده ادامه می‌دهد: برای ارزیابی کار مربی خارجی تیم ملی رقابت‌های نوجوانان و جوانان آسیا را که شهریور ماه در هند برگزار می‌شود در نظر گرفته‌ایم. در این میان دو سه مسابقه تدارکاتی و اردوی مشترک را نیز برگزار خواهیم کرد. در صورت کسب مدال در این مسابقات حضور ادنا تا پایان بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ حتمی خواهد بود.
او با اشاره‌ به اینکه برخی افراد در فدراسیون هستند که از موفقیت‌های جودو چندان راضی نیستند، افزود: با وجود موفقیت‌هایی که جودو در کسب سهمیه‌های المپیک داشته است اما شاهد فرافکنی برخی افراد در بدنه جودو هستیم که متاسفانه منفعت‌های خود را بر منفعت ملی ترجیح می‌دهند. اگر چه حضور این افراد باعث می‌شود ما در رسیدن به اهداف خود مصمم باشیم و با انرژی بیشتری گام برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *