تاریخ: 2015-07-05 شناسه خبر: 2334

افشارزاده: شخصا به شهرداري مي‌روم و مشکل استقلال را حل مي‌کنم

 

افشار زاده

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ بهرام افشارزاده در رابطه با اين‌که در هفته جاري جلسه هيئت‌مديره برگزار مي‌شود يا خير، اظهار داشت: «ما به مشورت اعتقاد داريم و به همين دليل سعي مي‌کنيم تا هر هفته جلسه هيئت‌‌مديره را برگزار کنيم. اين هفته نيز مستثني نيست و جلسه هيئت‌مديره برگزار مي‌شود. به دليل تعطيلات پايان هفته سعي مي‌کنيم جلسه تا سه‌شنبه برگزار شود و تصميمات لازم را بگيريم.» وي درباره اين‌که وضعيت سرپرستي تيم استقلال چه شد، افزود: «چند گزينه براي اين پست داريم اما اين هفته قطعا تکليف اين مسئله را مشخص مي‌کنيم. فکر مي‌کنم بايد تا قبل از برگزاري اردوي تيم در کردان سرپرست مشخص شود تا کارهاي لازم توسط او انجام شود.

از اين بابت نگراني نيست و اين هفته قطعا انتخاب نهايي را انجام مي‌دهيم.» مديرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به اين سوال که پورحيدري از سمت سرپرستي انصراف داده، عنوان کرد: «به هيچ‌وجه اين‌طور نيست. پورحيدري يکي از بزرگان استقلال است و شانس زيادي براي سرپرستي تيم دارد.» افشارزاده درباره اين‌که اسپانسر استقلال مشخص نشده و الان باشگاه از چه منبعي هزينه مي‌کند، اذعان داشت: «براي انتخاب اسپانسر مشکلي وجود ندارد و فقط بايد با وزارت ورزش هماهنگ باشيم. به زودي اين اتفاق رخ مي‌دهد و الان از منابع ديگر هزينه‌هاي باشگاه تامين مي‌شود.

نبايد خيلي روي اين جزييات حساس شد چون مسئولان همگي در باشگاه‌ زحمت مي‌کشند.» وي در رابطه با اين‌که مشکل باشگاه استقلال با شهرداري حل نشده و اين‌که بار ديگر احتمال پلمپ باشگاه وجود دارد، گفت: «قرار است که من شخصا به شهرداري بروم و اين مشکل را حل کنم. نمي‌دانم چرا اين مشکل کوچک اين‌قدر بزرگ شده و توسط رسانه‌ها اين‌قدر به اين موضوع پرداخته مي‌شود.

قطعا ديگر اجازه پلمپ باشگاه را نمي‌دهيم و تا چند روز آينده براي هميشه اين مشکل را حل مي‌کنيم.» مديرعامل استقلال درباره برخورد عجيب قلعه‌نويي و نظري جويباري در افطاري‌ ميرشاد ماجدي خاطرنشان کرد: «اين موضوع را از يک‌سري از دوستان شنيدم اما آن‌جا نبودم که دقيقا بدانم چه برخوردي اتفاق افتاده است. اميدوارم هميشه حرمت يکديگر را در فضاي ورزش حفظ کنيم.» وي در پاسخ به اين سوال که فکر مي‌کنيد قلعه‌نويي از شما و باشگاه استقلال ناراحت است، گفت: «قطعا اگر ناراحت بود که در اين مدت سکوت نمي‌کرد. ما هم از سکوت او تقدير و تشکر کرديم. يک مربي هميشه نبايد در سطح عالي باشد و ما نيز تا آن‌جايي که شد از قلعه‌نويي حمايت کرديم. او از مربيان بزرگ کشور است و فکر نمي‌کنم از ما ناراحت باشد.»/روزنامه خراسان ورزشی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.