تاریخ: 2015-07-05 شناسه خبر: 2354

برگزاری مسابقات اسکواش جام رمضان در البرز

مسابقات اسکواش

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  این رقابتها با شرکت 26 ورزشکار در بخش بانوان و 22 ورزشکار در بخش آقایان به صورت  openدر کورت اسکواش سالن ورزشی کیانمهر برگزار شد.

در پایان این رقابتها و در بخش آقایان مهیار بهروزنیا به مقام قهرمانی دست یافت، محمد خوش حساب نایب قهرمان شد و رضا ابراهیمی در جایگاه سوم قرار گرفت.

در بخش بانوان نیز مهنوش بیگدلی مقام قهرمانی را از آن خود کرد، مژگان هارونی بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و سمیرا رستمی سوم شد.

همچنین در حاشیه ی این رقابتها ورزشکاران پاره ای از مشکلات و درخواست های  خود از جمله ایجاد یک پایگاه جدید در مرکز شهر را با معاونین اداره کل مطرح کردند.

در ادامه نادر وادی خیل ضمن دادن قول مساعد نسبت به انجام بررسی های لازم برای احداث کورت اسکواش در مرکز شهر گفت: با وجود اینکه اسکواش نوپا و در حال توسعه است و در استان تنها یک کورت اسکواش موجود است، تا به امروز 80 بیمه شده ورزشی فعال دارد که این خود پیام آور ارتقاء اسکواش نسبت به گذشته می باشد .

وی با اشاره به اینکه هیات اسکواش سال گذشته در رتبه ی 23 قرار داشت و در ارزیابی سه ماهه اول سال 94 به رتبه ی 8 رسیده است، اظهار کرد: با این روند رو به رشد و مثبتی که اسکواش البرز در پیش گرفته نسبت به آینده ی درخشان این رشته در البرز بسیار امیدواریم.

قدرت ا… شمیرانی نیز با ثبت کم و کاستی های کورت اسکواش اعلام کرد: قطعا این مشکلات در اداره کل بررسی خواهد شد.

در خاتمه بهارک شینا رئیس هیات اسکواش استان البرز با قدردانی از حضور معاونین اداره کل تصریح کرد: هیئت اسکواش استان البزر با تمام توان خود روند روبه رشد پشرفت و توسعه را ادامه خواهد داد و امیدواریم حضور هر دو معاون اداره کل نتایج و ثمرات مثبتی را برای اسکواش البرز در پی داشته باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.