تاریخ: 2015-06-18 شناسه خبر: 240

حضور منصوریان در استقلال منتفی شد

 

عباس کردنوری پس از پایان جلسه هیات مدیره استقلال درباره این جلسه گفت: در این جلسه تصمیم خاصی گرفته نشد و بیشتر خط مشی‌ها مشخص شد. در حال حاضر کاندیداهای سرمربی‌گری داخلی و خارجی استقلال مورد بررسی قرار گرفته‌اند ولی جمع‌بندی کار به روز شنبه یا اوایل هفته بعد موکول شد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا منصور پورحیدری در جلسه هیات مدیره استقلال حاضر بود، عنوان کرد: ایشان به عنوان عضو کمیته فنی به هیات مدیره آمد. این کمیته شامل پورحیدری، معینی و بنده است.

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که ماجرای منصوریان و استقلال به کجا رسید، گفت: حضور منصوریان در استقلال منتفی است.

کردنوری در واکنش به این سوال که عده‌ای می‌گویند استیماچ گزینه نهایی استقلال است بیان کرد: استیماچ گزینه نهایی ما نیست و ما چند مربی داخلی و خارجی را در دستور کار داریم. این مربیان داخلی و خارجی تعداد زیادی هستند که نمی‌توان نام آن‌ها را برد. استیماچ تنها نظر کمیته فنی قبلی استقلال است که پیشنهاد شده بود. همه چیز در ابتدای هفته بعد معلوم می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که وضعیت افشارزاده در این باشگاه به کجا رسید، اظهار کرد: افشارزاده فعلا مدیرعامل استقلال است و کار را پیش می‌برد.

وی در پاسخ به این سوال که اولویت استقلال مربی داخلی است یا خارجی گفت: اولویت ما یک مربی خارجی است. البته باید بررسی‌های بیشتری انجام شود و کسی انتخاب شود که بتواند گره از مشکلات ما باز کند. البته کنار مربیان خارجی چند گزینه داخلی خوب داریم که رزومه‌دار هم هستند و شاید به این نقطه برسیم که آن‌ها را انتخاب کنیم اما همان طور که گفتم انتخاب اول ما مربی خارجی است.

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که سخنگوی این باشگاه و رییس هیات مدیره انتخاب شده‌اند یا نه گفت: نه، هنوز انتخاب نشده‌اند.

وی در پاسخ به این سوال که وضعیت مالی استقلال چگونه خواهد شد چرا که اهمیت مسائل مالی در شرایط فعلی زیاد است و استقلال بدون پول نمی‌تواند کسی را جذب کند، گفت: مسائل مالی را اسپانسر تقبل می‌کند. صحبت وزارت ورزش این است که مسائل مالی هر تیم باید توسط اسپانسر حل شود و دخالتی در کار باشگاه هم اگر باشد، تنها باید از سوی هیات مدیره اعمال شود. البته وزارت ورزش تکیه‌گاه ما محسوب می‌شود و اگر نتوانیم اسپانسر بگیریم، حتما وزارت ورزش به ما کمک خواهد کرد.

کردنوری در پاسخ به این سوال که آیا قبول ندارد که زمان برای استقلال از دست می‌رود گفت: مسلما زمان در حال گذر است اما چیزی از دست نمی‌رود چرا که اگر ما بر اساس برنامه تنظیم شده به کارمان ادامه دهیم، مشکلی پیش نمی‌آید.

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که مربی خارجی استقلال رزومه‌دار خواهد بود یا نه؟ در پاسخی کوتاه اظهار کرد: قطعا او فردی رزومه‌دار خواهد بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.