تاریخ: 2015-07-05 شناسه خبر: 2402

برگزاری هشتمین دوره مراسم افطاری با حضور ۵ هزار زن سرپرست خانوار

مراسم افطاری با حضور ۵ هزار زن به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ فهمیه فیروزفر گفت: ستاد توانمندسازی زنان هر ساله به منظور گردهمایی و تکریم زنان تحت پوشش و فرزندان ایشان، مراسم افطاری را با حضور مدیران شهری، معاونان، مدیران و روسای شرکت های تابعه شهرداری برگزار می کند.
وی با بیان اینکه امسال نیز هشتمین دوره از مراسم افطاری با دعوت از شهردار تهران و تمامی مدیران شهری برگزار خواهد شد، عنوان کرد: قرار است تا در آستانه ولادت امام حسن مجتبی (ع) طی روزهای هشتم، نهم و دهم تیرماه مراسم افطاری در مجتمع فرهنگی-ورزشی شیان برگزار شود.
رئیس ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار ادامه داد: در این مراسم ۵ هزار زن سرپرست خانوار به همراه دختران مجرد زیر ۲۶ سال خود و پسران زیر ۱۲ سال در این مراسم شرکت می کنند.
فیروزفر با تاکید بر همکاری و مشارکت دفتر امور بانوان تمامی مناطق ۲۲گانه شهرداری در برگزاری این مراسم گفت: با توجه به نامگذاری سال ۹۴ به عنوان سال همدلی و همزبانی، در نظر داریم تا با حضور شهردار  تهران که هر ساله یک شب در مراسم حضور پیدا می کنند و سایر مدیران شهری، امکانی را برای بیان مشکلات زنان سرپرست خانوار فراهم آوریم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.