تاریخ: 2015-07-05 شناسه خبر: 2420

پرسپولیس در ترکیه اردو می‌زند

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  علی اکبر طاهری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالات در باشگاه پر‌سپولیس، اظها‌ر کرد: ما تا به امروز روند خوبی را در نقل و انتقالات پشت سر گذاشته‌ایم و فقط مانده در پست د‌ر‌وازه‌بان و همین طور یک پست دیگر بازیکن جذب کنیم تا تیم‌مان کامل شود. در روزهای اخیر با تمام وجود تلاش کردیم که خیلی هر‌ چه‌ ز‌و‌د‌تر تیم‌مان را کامل کنیم تا با نفرات کامل تمرینات ادامه یابد.

 

سرپرست باشگاه پر‌سپولیس در پاسخ به این پرسش که پر‌سپولیس قرار است در چه کشوری اردو برگزار کند؟ توضیح داد: از ابتدا قرار بود در یکی از کشورهای اروپایی اردو بزنیم، اما به دلیل مشکلات ویزایی تصمیم گرفتیم به ترکیه برویم و در آنجا اردو را برگزار کنیم. ترکیه از امکانات خوبی برخوردار است و می‌توانیم اردوی خوبی را در آنجا برگزار کنیم.

 

طاهری درباره ناراحتی هواداران از روند یارگیری این تیم نیز، خاطر‌ نشان کرد: هو‌اد‌ا‌ران حق دارند نگران تیم‌شان باشند ولی باید این را بدانند که ما با تمام وجودمان برای این که تیم خوبی ببندیم، تلاش می‌کنیم. ما روی لیست برانکو ایوانکوویچ کار می‌کنیم و بازیکنانی که او از ما درخواست کرده جذب می‌کنیم و تا به امروز چیزی حدود 90 درصد لیستی که برانکو به ما داده بود را تحقق بخشیدیم. ان‌شا‌ء‌الله با جذب یکی، دو بازیکن دیگر لیست بازیکنان‌مان کاملا خواهد شد.

 

وی در ادامه خاطر‌ نشان کرد: برای جذب بازیکن به هیچ عنوان مشکل بودجه‌ای نداریم و نداشته‌ایم و فقط سعی کردیم بازیکنی که سرمربی می‌خواست را جذب کنیم. شاید در این بین هواداران روی یکی، دو بازیکن نظر داشتند اما ما نسبت به آن لیستی که سرمربی ارائه کرده بازیکن جذب کرده‌ایم.

 

سرپرست باشگاه پر‌سپولیس در پایان درباره وضعیت اسپانسر باشگاه نیز، گفت: در حال مذاکره هستیم تا با یک اسپانسر خوب به توافق برسیم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.