تاریخ: 2015-07-05 شناسه خبر: 2453

به لطف مقام معظم رهبری جایگاه خوبی برای ورزش بانوان ایران محیا شده است

ورزش بانوانبه گزارش سایت ورزی بانوان؛ رییس گروه توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: در حال حاضر بزرگ ترین مشکل ورزشکاران خانم در استان تهران کمبود فضا ورزشی است.

«فاطمه سلیمی» در گفتگو با خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: خوشبختانه با حضور «حمیدرضا گرشاسبی» روند فعالیت های ورزشی بانوان استان تهران تندتر پیش می رود و با کمک هیات استان ها و عملکرد اجرایی بهتر، جایگاه بانوان همچون گذشته در حال تکرار است.

وی در ادامه افزود: در واقع از سال 1389 روند پیشرفت ورزش دچار افت شد و ما به عنوان پایتخت ایران باید در رأس باشیم که اینگونه نبود. امیدوارم امسال به جایگاه خوبی در ورزش بانوان برسیم.

رییس گروه توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در خصوص مشکلات پیش روی ورزش بانوان افزود: در کشور اسلامی ما برخی محدودیت ها وجود دارد و با توجه به این شرایط کار بسیار سخت است و به لطف و تاکید مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید جایگاه خوبی برای ورزش بانوان در ایران محیا شده است.

رییس گروه توسعه ورزش بانوان ادامه داد: مشکل اصلی ورزش بانوان کمبود فضای مناسب تمرین ورزشکاران است و باقی مشکلات اگر توجه مسولان در هیات استان ها بیشتر شود؛ حل می شود.

وی در ارتباط با راه کار حل مشکلات گفت: از زمانی که «حمیدرضا گرشاسبی» به عنوان مدیر کل ورزش جوانان استان تهران منسوب شدند پیشنهاد دادند که تمام فضا های ورزشی در ساعت های زنده دراختیار ورزش بانوان نیز قرار بگیرد و بانوان نیز فضای مناسبی برای تمرین داشته باشند و تفاوتی بین بانوان و آقایان در ورزش نباشد.

سلیمی در ارتباط با ورزشگاه های بدون مجوز خاطرنشان کرد: از بدو ورود گرشاسبی، گروه ضربتی برای شناسایی ورزشگاه هایی که بدون مجوز در حال فعالیت هستند ترتیب دادند تا به این موارد رسیدگی شود و دستور پلمپ داده شود ولی با وجود بزرگی استان تهران و نداشتن امکانات سخت افزاری مناسب در این امر دچار مشکل هستسیم و با کندی  پیش می رویم ولی امیدواریم تا پایان سال این مشکل حل شود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.