تاریخ: 2016-05-07 شناسه خبر: 24709

چیچیچ: برگزاری دیدارهای دوستانه مهمترین برنامه‌ریزی من است

مایدا چیچیچ

یکی از دیدارهای ما حضور در اسلوونی است. در این کشور تیم‌های بزرگی برای تمرین حاضر می‌شوند. دیدار تدارکاتی با ایتالیا نیز یکی از بازی‌های مدنظر ما است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ اردوی تیم ملی والیبال بانوان از امروز ۱۸ اردیبهشت آغاز و تا ۲۷ همین ماه ادامه خواهد داشت.

مایدا چیچیچ ، سرمربی خارجی تیم ملی والیبال بانوان، در جمع خبرنگاران درباره شرایط اردوی تیم ملی والیبال بانوان گفت: اردوهای خود را برای حضور در مسابقات AVC کاپ آغاز کرده‌ایم و تا ۲۷ اردیبهشت ادامه دارد. در همین مدت نیز از عملکرد بازیکنان راضی هستم. تنها آموزش چندین نکته کوچک باقی مانده که فکر نمی‌کنم آنهم زمان زیادی ببرد.

وی درباره انتخاب بازیکنان نیز افزود: بازیکنان را بر اساس آنالیز تمامی مسابقات لیگ و دوره‌های قبلی AVC کاپ انتخاب کردم و با همین بازیکنان تمرینات را ادامه می‌دهیم.

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان در پاسخ به این سوال که دیدارهای دوستانه‌ای برای آماده‌سازی بازیکنان درنظر دارد، گفت: به طور حتم باید دیدارهای دوستانه‌ای را داشته باشیم. یکی از دیدارهای ما حضور در اسلوونی است. در این کشور تیم‌های بزرگی برای تمرین حاضر می‌شوند. دیدار تدارکاتی با ایتالیا نیز یکی از بازی‌های مدنظر ما است.

چیچیچ تاکید کرد: پس از پایان مسابقات AVC کاپ تمرکزم را روی تیم‌های پایه می‌گذارم.

وی در پایان گفت: اهمیت تیم‌های پایه به اندازه تیم‌های بزرگسالان است و به همین منظور برای کشف استعدادها به نقاط مختلف کشور می‌روم و افراد مستعد را شناسایی و به اردوها دعوت می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *