تاریخ: 2016-05-08 شناسه خبر: 24862

باز هم خستگی عامل شکست تیم ملی فوتسال بانوان

دختران تیم ملی فوتسال در تورنمنت چهار جانبه روسیه

در ادامه حضور دختران فوتسالیست کشورمان در تورنمنت چهارجانبه روسیه در دومین دیدار خود مقابل تیم میزبان 4 بر صفر شکست خوردند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در ادامه حضور دختران فوتسالیست کشورمان در تورنمنت چهارجانبه روسیه در دومین دیدار خود مقابل تیم میزبان ۴ بر صفر شکست خوردند. این شکست آنهم با این نتیجه برای دخترانی که بعد از قهرمانی در آسیا سطح توقعات را بالا بردند کمی عجیب است. برنامه ریزی های نامنظم، عدم هماهنگی در خصوص زمان اعزام دختران به مسابقات روسیه و خستگی اعضای تیم همه و همه در این شکست ها نقش داشتند.

خستگی را می‌شود در ساق پاهای دختران دید؛ آنها روز جمعه به روسیه رسیدند و دقیقا همان روز هم مقابل تیم قدرتمند اسپانیا به میدان رفتند و ۵ بر صفر مغلوب شدند. تنها می توان گفت، از اعزام به این رقابت ها آنهم دو هفته بعد از پایان مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان نتیجه ای بهتر از این را نمی توان توقع داشت.

تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان در نخستین دیدار خود در رقابت های « روز پیروزی » به میزبانی روسیه، با نتیجه ۵ بر صفر مغلوب اسپانیا، حریف قدرتمند خود شد.

شایان ذکر است؛ تورنمنت چهارجانبه روسیه هر ساله به مناسبت روز پیروزی روسیه بر نازی ها در جنگ جهانی دوم پیگیری می شود. در این دوره از رقابت‌ها تیم های روسیه، لهستان، اسپانیا و ایران شرکت دارند.
لازم به ذکر است؛ شاگردان فروزان سلیمانی فردا ۲۰ اردیبهشت ماه و در آخرین رقابت خود مقابل لهستان به میدان می‌روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *