تاریخ: 2016-05-08 شناسه خبر: 24937

فرزانه توسلی : مدام نگرانیم مردم چه فکری می‌کنند

فرزانه توسلی

تمام دغدغه من در طول برگزاری تورنمنت روسیه طرز فکر مردم است؛ در صورتی که ما تمام تلاشمان را به کار بستیم تا حضوری پرقدرت در این مسابقات داشته باشیم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در ادامه حضور تیم ملی فوتسال بانوان در تورنمنت چهارجانبه روسیه فرزانه توسلی دورازه بان تیم ملی از طرز فکر مردم از نتایج مسابقات ابراز نگرانی کرده است. آنها در نخستین دیدارشان در روز اعزام ( ۱۷ اردیبهشت )، به مصاف تیم اسپانیا رفتند و با نتیجه ۵ بر صفر مغلوب شدند و روز گذشته در دومین دیدارشان در تورنمنت چهارجانبه روسیه مقابل میزبان به میدان رفتند و با نتیجه ۴ بر صفر شکست خوردند.

فرزانه توسلی سنگربان تیم ملی فوتسال بانوان در خصوص نتایج تامل برانگیز تورنمنت روسیه به wsport گفته است: تمام دغدغه من در طول برگزاری تورنمنت روسیه طرز فکر مردم به نتایج بدست آمده است؛ در صورتی که ما تمام تلاشمان را به کار بستیم تا حضوری پرقدرت در این مسابقات داشته باشیم.

او ادامه داد: حضورمان در این دیدار دوستانه ما را به فکر واداشت که ما پتانسیل رسیدن به سطح اول دنیا را داریم و این مسئله با یک برنامه ریزی اصولی و طولانی مدت حتما شدنی خواهد بود.

بهترین دروازه‌بان فوتسال آسیا درباره شرایط تیمش در دیدار مقابل تیم روسیه گفت: زمانی که بازی دختران فوتسالیت روسیه را در میدان می دیدم، فهمیدم آنها بسیار اصولی و حساب شده فوتسال بازی می کنند. بدنسازی خوب، تکنیک و تاکتیک خوب، اصلا همه حرکت هایشان درست و به موقع است. اما متاسفانه تیم ما هم در دفاع و هم در حمله ایراد دارد. تحرک ما در زمین بسیار کم است، که نقطه ضعف بزرگی برای تیم به حساب می آید و اتفاقا کار را برای حریف بسیار آسان می کند.

فرزانه توسلی در خصوص بازی امروز مقابل تیم لهستان افزود: حتما برای برد به زمین خواهیم رفت. تیم لهستان تقریبا شرایطی مشابه تیم ما دارد و با تمرکز و روحیه بالا می توان به برد در این دیدار امیدوار بود.

تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان در آخرین دیدار خود در تورنمنت روسیه، امروز مقابل تیم لهستان به میدان خواهد رفت. سایت ورزش بانوان برای شیردختران فوتسالیست کشورمان آرزوی پیروزی و سربلندی دارد.

یک پاسخ به “فرزانه توسلی : مدام نگرانیم مردم چه فکری می‌کنند”

  1. N گفت:

    بهتر که خانم توسلی تمرکز بیشتری روی عملکرد خودشون داشته باشند تا طرز تفکر مردم ، شاید اینجوری نتایج بهتری بگیرن .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *