تاریخ: 2016-05-16 شناسه خبر: 25705

پایان اردوی دوازدهم تیم ملی والیبال دختران جوان با برگزاری دیدار تدارکاتی

اردوی دختران جوان والیبالیست

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تمرینات تیم ملی والیبال جوانان دختر در دو سالن ملت و مجتمع امام علی (ع) برگزار می شود و ۱۹ بازیکن در آن حضور دارند.
تمرینات ملی پوشان در دو نوبت صبح و عصر پیگیری می شود که هر پنج جلسه تمرین، یک جلسه استراحت در برنامه قرار دارد. ادامه تاکتیک های حمله و دفاع از جمله محورهای تمرینات توپی این اردو است. تمرینات بدنسازی نیز زیر نظر مشاور بدنسازی انجام می شود.
تیم ملی والیبال جوانان دختر در مدت برگزاری این اردو نیز دو مسابقه تدارکاتی و دوستانه برگزار کرد که مقابل تیم بزرگسالان ذوب آهن سه بر صفر مغلوب شد اما منتخب دانشگاه های اصفهان را سه بر یک شکست داد.

فریبا صادقی، سرمربی تیم ملی والیبال جوانان دختر با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان در این دو مسابقه تدارکاتی گفت: در این دو مسابقه ارزیابی از میزان آمادگی بازیکنان برای پیاده کردن تاکتیک های حمله و دفاع به دست آوردیم. تیم به هماهنگی بهتری نسبت به بازی های تدارکاتی قبلی دست یافته است اما هنوز تا شرایط مد نظر کادر فنی فاصله دارد که با ادامه تمرینات به این هدف می رسیم.
فریبا صادقی که شاگردانش در اردوی یازدهم نیز به مصاف این تیم ها رفته بودند، درباره دلایل مسابقه با تیم های بزرگسالان ذوب آهن و منتخب دانشگاه ها گفت: اردوی یازدهم و دوازدهم به میزبانی اصفهان برگزار شده است و این دو تیم تنها تیم های دسترس در این استان هستند.
وی درباره آخرین وضعیت بازیکنان از نظر مصدومیت گفت: خدا را شکر آسیب دیده نداریم و مصدومان قبلی نیز به شرایط خوبی برای تمرین رسیدند.
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان دختر درباره زمان برگزاری اردوی بعدی تیم گفت: فردا (سه شنبه) ۲۷ اردیبهشت ماه تمرینات مرحله دوازدهم به پایان می رسد و اردوی سیزدهم از روز شنبه اول خرداد ماه آغاز خواهد شد.
مریم موسوی، زهرا بلاغی، سوگند سلیم، مائده محمدی، زهرا قنواتی، محدثه مشتاقی، فاطمه عنایت، هانیه براتی، سارا نظری، زهرا باقری، آی تک سلامت، رعنا یوسفی، سوگند حق پرست، نگین شیرتری، پرنیا خسروی، مونا آشفته، معصومه اسماعیلی، فاطمه سلگی و حنانه کرمی ۱۹ بازیکن شرکت کننده در این اردو هستند.
فریبا صادقی به عنوان سرمربی، پریسا بحرینی نژاد ( مربی )، اکرم حبیب لوی شندی ( فیزیوتراپ )، مژگان کرد ( روانشناس )، عفت نفس ( بدنساز )، سمانه سیاوشی ( تمرین دهنده ) و ملوک شریف زاده به عنوان سرپرست بازیکنان را در این اردو همراهی می کنند.
تیم ملی والیبال جوانان دختر خود را برای حضور در مسابقات والیبال قهرمانی دختران زیر ۱۹ سال آسیا که از دوم تا دهم مردادماه امسال به میزبانی تایلند برگزار می شود، آماده می کند.
در دور مقدماتی این رقابت ها ۱۵ تیم شرکت دارند که تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران در گروه سوم این رقابت ها با تیم های ژاپن، هند و ماکائو همگروه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *