تاریخ: 2016-05-19 شناسه خبر: 26040

اعزام ندا شهسواری به تور شرق آسیا تا المپیک ریو ۲۰۱۶

ندا شهسواری

ندا شهسواری، پینگ پنگ باز المپیکی ایران به منظور آماده سازی حضور در بازی های المپیک ریو چهار اعزام برون مرزی به شرق آسیا خواهند داشت.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ ندا شهسواری به همراه نوشاد و نیما عالمیان از حضور در مسابقات انتخابی المپیک صاحب سهمیه این دوره از بازی ها در ریودوژانیرو شدند. ندا شهسواری پینگ پنگ باز المپیکی ایران طی روزهای پنجم تا هفتم خرداد ماه در رقابت‌های جایزه بزرگ به میزبانی آبادان شرکت می کند. بعد از پایان این مسابقات وارد اردوهای آماده‌سازی برای حضور در المپیک ریو می‌شود. طبق برنامه مصوب فدراسیون، پینگ پنگ باز المپیکی کشورمان بعد از بازگشت از آبادان، در چند جلسه تمرینی در تهران حضور خواهد داشت و سپس اعزام‌های برون مرزی خود را با سفر به چین آغاز می کند.

برای حضور در اردوی تدارکاتی چین ندا شهسواری به همراه نیما و نوشاد عالمیان و با هدایت جمیل لطف الله نسبی و سیما لیموچی ۱۳ خرداد ماه عازم این کشور می شود. بعد از این اردو که به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت تیم ملی تنیس روی میز در سه رویداد برون مرزی به میزبانی کشورهای شرق آسیا شرکت خواهد کرد.

بر این اساس و پس از اتمام اردوی پینگ پنگ بازان در کمپ تمرینی شهر ژنگ دینگ چین، آنها راهی ژاپن می شوند تا در رقابت های تور جهانی که به میزبانی توکیو برگزار می‌شود شرکت کنند. این رقابت ها ۲۶ تا ۳۰ خرداد ماه برگزار می شود.

کره جنوبی و کره شمالی دو مقصد بعدی پینگ پنگ بازان المپیکی ایران است این دو کشور به ترتیب طی روزهای ۲۲ تا ۲۶ ژوئن ( دوم الی ششم تیرماه ) و ۲۹ ژوئن تا ۳ جولای ( ۹ الی ۱۳ تیرماه ) میزبان رقابت های تور جهانی هستند. بعد از اتمام مسابقات تور جهانی در کشور کره شمالی تیم ملی تنیس روی میز ایران به ایران بازمی گردد و تا زمان اعزام به محل برگزاری رقابت های المپیک در ریودوژانیرو پیگیر تمرینات خود در تهران خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *