تاریخ: 2015-07-06 شناسه خبر: 2610

اعزام بانوان والیبالیست دانشگاه آزاد به تورنمنت ویتنام متنفی شد

بانوان والیبالیست

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  با توجه به دعوت از فدراسیون والیبال ایران برای حضور بانوان در تورنمنت ویتنام، فدراسیون این فرصت را در اختیار دانشگاه آزاد قرار داد تا با توجه به حضورشان در جام باشگاه‌های آسیا در این تورنمنت شرکت کنند.

در حالی که پیش از این اعلام شده بود مسئولان این تیم تمایل دارند در این تورنمنت شرکت کنند، اما مریم هاشمی سرمربی این تیم در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد این حضور احتمال زیاد منتفی خواهد شد.

وی درباره دلایل لغو این اعزام و اینکه ممکن است به دلیل مسائل مالی در این تورنمنت شرکت نکنید، اظهار داشت: هزینه این اعزام 100 میلیون می‌شود و شاید یکی از دلایل اعزام نشدن این باشد.

محمود افشاردوست نیز در پاسخ به پاسخ درباره اینکه با لغو اعزام دانشگاه آزاد این فرصت در اختیار بانوان قرار می‌گیرد یا خیر، عنوان کرد: قرار بود دانشگاه آزاد در این تورنمنت شرکت کند، اگر آنها نمی‌روند تا امروز ما برنامه‌ای برای بانوان نداریم.

دبیر فدراسیون والیبال همچنین درباره اینکه با بازگشت تیم‌های ملی بزرگسالان و زیر 23 سال از مسابقات آسیایی شما جلسه‌ای با کادر برای بررسی نقاط ضعف آنها داشته‌اید، گفت: به توجه به اینکه درگیر لیگ جهانی بودیم، اگر جلسه‌ای برگزار می‌کردیم فرمالیته می‌شد به همین دلیل در فرصتی مناسب این جلسه را برگزار خواهیم کرد و زمان برای رسیدگی به مسائل آنها خواهیم داشت.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.