تاریخ: 2016-05-23 شناسه خبر: 26187

حمیده عباسعلی در گفت و گو با سایت ورزش بانوان؛

لیلا رجبی بهترین همپا برای تمرین است

حمیده عباسعلی و لیلا رجبی

انجام تمرینات بدنسازی آنهم به تنهایی خسته کننده است. یک همپا لازم است تا حین تمرینات به یکدیگر انرژی مضاعف بدهند؛ حمیده عباسعلی در کنار لیلا رجبی انرژی و انگیزه پیدا می‌کند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ حمیده عباسعلی بانوی کاراته کا و با اخلاق کشورمان چندی پیش حین تمرینات از ناحیه پا مصدوم شده بود و به همین دلیل و با تشخیص پزشک در مرحله اول مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته شرکت نکرد. عباسعلی اکنون بعد از گذراندن دوره نقاحت از روز ۲۹ اردیبشت ماه تمرینات خود را برای شرکت در مرحله دوم مسابقات انتخابی تیم ملی آغاز کرده است. سایت ورزش بانوان گفت و گویی با این بانوی با اخلاق کشورمان داشته که متن آن را در ذیل می‌خوانید.

حمیده عباسعلی با اشاره به اینکه از روز ۲۹ اردیبهشت ماه تمریناتش را آغاز کرده، گفت: در حالیکه هنوز بخیه پاهایم را نکشیده‌ام تمرین می‌کنم. البته تشخیص پزشک اینطور بود که مشکل خاصی ایجاد نخواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه کادر فنی ۱۳ خرداد را  برای آغاز مرحله دوم مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته بانوان در نظر گرفته است، گفت: به امید خدا شروع کردم و امیدوارم به مرحله دوم مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته برسم.

بانوی کاراته کا در خصوص ترکیب تیم ملی کاراته زنان ادامه داد: من در حدی نیستم و وظیفه خودم نمی‌دانم که در خصوص مربی تیم ملی نظری بدهم. اما مطمئنم مریم مشیری بانوی با اخلاق و موفقی است. فقط امیدوارم وقتی همه با هم برای رسیدن به هدف تلاش می‌کنیم بتوانیم به نتیجه ایده‌آل در مسابقات جهانی برسیم.

عباسعلی در پاسخ به این سوال که آیا اسپانسر برای شرکت در مسابقات دارید، افزود: بعد از اینکه با اسپانسر شخصی به مسابقات اتریش رفتم تا به اینجا، نیز با همان اسپانسر ( شرکت زیبالون ) همکاری دارم. در صورتی هم که فدراسیون قصد اعزام داشته باشد حتما با تیم ملی خواهم رفت در غیر اینصورت با اسپانسر شخصی در مسابقات مختلف حضور خواهم داشت.

وی در خصوص مسابقات پیش‌رو گفت: شهریور ماه یک لیگ جهانی در ترکیه برگزار خواهد شد و مهر ماه هم لیگ جهانی هامبورگ. قبل از مسابقات جهانی کاراته به میزبانی اتریش ۱۰۰% برای کسب آمادگی همراه تیم ملی راهی این مسابقات خواهیم شد.

بانوی قهرمان کاراته کشورمان با تاکید بر اینکه تمرینات بدنسازی را در کنار لیلا رجبی برگزار می‌کند، گفت: تمرینات بدنسازی هم در کنار لیلا رجبی بانوی دوومیدانی کار و المپیکی کشورمان پیگیری می‌کنم؛ این تمرینات مشترک برای بالا بردن انگیزه هردوی ما است؛ چرا که گذراندن تمرینات بدنسازی آنهم به تنهایی خسته کننده است. یک همپا لازم است که انرژی دریافت کنیم و من با لیلا رجبی انرژی می‌گیرم.

حمیده عباسعلی و لیلا رجبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.