تاریخ: 2015-06-18 شناسه خبر: 263

تمریناتمان مانند رقیبان نیست

دمتی ملی‌پوش تیراندازی ایران در حاشیه همایش نخبگان ورزش بانوان در خصوص عدم کسب سهمیه المپیک تاکنون گفت: در مسابقه مرحله قبلی که در کره برگزار شد، وارد فینال شدم، اما با 0.4 امتیاز اختلاف نتوانستم سهمیه المپیک بگیرم. در آلمان هم 198 ورزشکار حضور داشتند اما روز مسابقه دچار میگرن شدم. مسابقات از ساعت 3 شروع می‌شد، اما از ساعت 8 صبح همان روز دچار میگرن شدم و استرس هم آن را تشدید کرد. با همان شرایط، مسابقه دادم که دو سه نمره رکوردم پایین آمد و نتوانستم راهی فینال شوم.

وی درباره آغاز تمرینات ملی‌پوشان اظهار داشت: از 27 خرداد اردوها آغاز می‌شود که من هم برای مسابقات دانشجویان جهان و هم آذربایجان آماده می‌شوم.

خدمتی در پاسخ به این سؤال که آیا شانس کسب سهمیه داری یا خیر، عنوان کرد: هر چه جلوتر می‌رویم، سایر کشورها سهمیه می‌گیرند، شانس ما هم بیشتر می‌شود، ما هم مسابقات جهانی آذربایجان را پیش رو داریم و هم مسابقات قهرمانی آسیا، که من امیدوارم در آذربایجان سهمیه را بگیرم.

دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی با اشاره به مشکلات فشنگ در اردوها تصریح کرد: اگر ما همانند رقیبان در مسابقات مختلف شرکت کنیم نتایج بهتری می‌گیریم، کمبود فشنگ داریم و در هر هفته 20 تا 30 فشنگ تمرینات را برگزار می‌کنیم، در حالی که شاید رقیبان ما با 100 تا 200 فشنگ تمرین کنند. این اتفاق برای ورزشکارانی که خفیف کار می‌کنند شاید مشکل‌ساز شود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.