تاریخ: 2015-07-06 شناسه خبر: 2630

افشارزاده: مطالبات تیم فوتبال بانوان استقلال تا ریال آخر پرداخت می شود

ورزش

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مدیر عامل باشگاه استقلال تهران گفت: طلب بازیکنان تیم فوتبال بانوان استقلال متعلق به دو فصل پیش است و من وقتی آمدم باشگاه با انبوهی از این گونه مطالبات مواجه شدم و سعی کردم تقریبا همه آنها را صاف کنم.

بهرام افشارزاده در گفتگو با شبکه خبری ورزش بانوان ایران با بیان مطلب فوق گفت: به گفته خود شما و اعضای تیم فوتبال زنان باشگاه استقلال، مجموع مطالبات ایشان به 300 میلیون هم نمی رسد و بنده به دوستان گفته ام که بنشینند و با نمایندگان این تیم صحبت کنند و شک نکنید تا ریال آخر این مطالبات را بنده پرداخت می کنم و اجازه نمی دهم حق کسی در باشگاه مردمی استقلال تضییع شود.

افشارزاده اضافه کرد: متاسفانه عده ایی برای تخریب مدیران و مخدوش کردن چهره آنها دست به هر کاری می زنند و من متاسفم که درست در لحظاتی که ما داشتیم سرمربی  و کادر فنی را انتخاب می کردیم این بانوان جلوی باشگاه که البته متعلق به آنهاست تجمع کردند و تمرکز مدیران را بر هم زدند. البته من آنها را مقصر نمی دانم و مقصر افرادی هستند که سواستفاده می کنند.

وی گفت: البته من به آنها حق می دهم که دنبال مطالباتشان باشند و باشگاه اگر قراردادی با ایشان بسته است باید پرداخت کند چون زحمت کشیده اند و تلاش کرده اند.

مدیرعامل استقلال اضافه کرد: من از اول انقلاب تا به امروز هرجا که لازم بوده مثل یک سرباز در خدمت ورزش بوده ام و الان هم برای این به باشگاه استقلال آمدم که احساس کردم می توانم باری از روی دوش باشگاه بردارم و هیات مدیره می تواند شاهد و گواه باشد که در این مدت نسبتا کوتا چقدر از بدهی های متفرقه را پرداخت کردیم که طلب تیم بانوان در قبال آنها رقم پایینی است. با این وجود بنده از دوستان خواسته ام که حتما حق و حقوق بانوانی که قرارداد داشته اند را پرداخت کنند تا حقی از آنها تضییع نشود.

وی در پاسخ به این سوال که همزمان شما هم دفتر وزیر ورزش را باید اداره کنید و هم باشگاه استقلال را و آیا می توانید به هردو کار برسید گفت: فعلا که پرتوان تر و سریع تر از جوانان کار می کنم و به هردو قسمت  بخوبی رسیده ام ضمن اینکه من هنوز هم خودم را یک جوان می بینم و دوستانی که با من کار کرده اند می توانند این موضوع را اذعان کنند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.