تاریخ: 2015-07-06 شناسه خبر: 2651

آغاز رقابت تکواندو کاران ايران در مسابقات دانشجويان جهان كره جنوبي

تكواندو بانوان

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  مهدی جمالی و مرجان سلحشوری پومسه روهای انفرادی کشورمان هستند به مصاف حریفان خود می روند.
در دومین روز این مسابقات، رقابت‌های پومسه تیمی و آزاد انجام می‌شود که در بخش زنان، مرجان سلحشوری، فاطمه قاسمی و بهاره قادریان در رقابتهای تیمی و نگین گیل سمایی در بخش آزاد و در بخش مردان حسین بهشتی، حمید نظری و محمدجواد خیری در بخش تیمی و مهدی جمالی در بخش آزاد رو با حریفانش رقابت می کنند.
هدایت تیم پومسه زنان برعهده quotation mark فاطمه اسدپور quotation mark و هدایت تیم پومسه مردان برعهده quotation mark احمد اخلاقی quotation mark است.
سومین روز این مسابقات با پیکارهای بخش کیوروگی آغاز می شود که تکواندوکاران وزن های 54- و 68- کیلوگرم مردان بر روی شیاپ‌چانگ خواهند رفت که آرمین هادی پور و وحید عیسی بیگلو نمایندگان ایران هستند.
در چهارمین روز ایران 3 نماینده خواهد داشت که در وزن 67- کیلوگرم زنان، هانیه اخلاقی و در وزن دوم و ششم مردان (58- و 80- کیلوگرم) جواد امیری و سعید رجبی آماده رقابت با حریفانشان می‌شوند.
در روز پنج شنبه، دوم مرداد، در بخش زنان تکواندوکاران وزنهای 62- و 73+ کیلوگرم و در بخش مردان تکواندوکاران وزنهای 74- و 87+ کیلوگرم به مصاف حریفانشان می روند که به ترتیب فرزانه صاحبی، اکرم خدابنده، احمد خسروفر و مهران عسکری هوگوپوشان کشورمان هستند.
در ششمین روز این رقابتها، سروش احمدی و امید عمیدی در وزن های 63- و 87- کیلوگرم مبارزاتشان را پیگیری می کنند .
در آخرین روز این رقابتها پرونده این مسابقات با مبارزات تیمی در دو بخش زنان و مردان بسته خواهد شد.
طبق برنامه؛ مسابقات از ساعت 9 صبح به وقت محلی به مدت 3 ساعت آغاز می شود و تکواندوکاران پس از صرف ناهار دوباره از ساعت 13:30 تا 17:30 مبارزات خود را در مرحله نیمه نهایی پیگیری می کنند.
رقابت های مرحله فینال نیز از ساعت 18 تا 19 انجام خواهد شد.
تیم ملی کشورمان در بخش مردان با هدایت سیدنعمت خلیفه (سرمربی) و رضا ایمان زاده (مربی) با ترکیب کامل و در هر 8 وزن اعزام خواهد شد و در بخش زنان با هدایت مینو مداح (سرمربی) با 3 هوگوپوش راهی این دوره از مسابقات می شود.
این رقابتهای که دارای گرید 2 برای رنکینگ المپیک است، به نفر اول 20 امتیاز، برای نفر دوم 12 امتیاز، نفرات سوم 7.2 امتیاز برای افزایش رنکینگ المپیکی در راه کسب سهمیه المپیک ریو تعلق خواهد گرفت.
هوگوپوشان دانشجو، جمعه 12 تیر راهی محل مسابقات شدند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.