تاریخ: 2016-06-07 شناسه خبر: 27088

بعد از سپری شدن روزهای سخت برای ملی‌پوش راگبی کشورمان؛

سارا عبدالملکی امروز روی پاهایش ایستاد

سارا عبدالملکی

سارا عبدالملکی نا ممکن‌ها را ممکن ساخت و امروز با قرار دادن یک پست جدید روی صفحه شخصی اینستاگرامش دوستداران ورزش راگبی و علاقمندان پر شمارش را شادمان کرد. او در این عکس روی پاهای خود ایستاده است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ سارا عبدالملکی عضو تیم ملی راگبی بانوان، مربی و داور هندبال روز ۲۹ دی ماه سال قبل در راه بازگشت از کرمانشاه به تهران با واژگونی ماشینش بشدت آسیب دید. سارا، دانشجوی تربیت بدنی است و پیش از آسیب دیدگی در سانحه رانندگی هزینه تحصیلش را خودش به شخصه پرداخت می‌کرده است. او پیش از این سانحه هم کار می‌کرد هم درس می‌خواند و کنار همه اینها، در ورزش نیز دختر موفقی بود.

ملی پوش راگبی کشورمان امروز ۱۸ خرداد ماه بعد از روزهای سختی که پشت سر گذاشت، با قرار دادن یک پست جدید روی صفحه شخصی اینستاگرامش دوستداران ورزش راگبی و علاقمندان پر شمارش را شادمان کرد. سارا در جدیدترین مطلبش نوشته است: « سلام دوست‌های خوبم. امروز تونستم با کمترین کمک بایستم. حسم تا پایین کمر تقویت شده اما هنوز به پاها نرسیده. زمان می‌بره ولی من ناامید نمیشم ” این خبر با استقبال فراوان دنبال کننده های صفحه شخصی سارا روبرو شده است و بسیاری از آنها آرزو کرده اند که این دختر ورزشکار بتواند هر چه زودتر سلامت کامل خود را بازیابد. »

چندی پیش پزشک معالج سارا اعلام کرده بود که او ممکن است تا پنج سال نتواند راه برود اما دختر پر شور و محبوب کشورمان نا ممکن ها را ممکن ساخت و با غلبه بر تمام مشکلات امروز ۱۸ خردادماه اولین گام‌ها را به سوی سلامتی و آینده روشن برداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.