تاریخ: 2016-06-08 شناسه خبر: 27151

خوشحالی سردار آزمون از بهبودی سارا عبدالملکی

سردار آزمون

بعد از اینکه سارا عبدالملکی، ملی پوش راگبی کشورمان عکسی مبنی بر بدون کمک ایستادنش را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد سردار آزمون با دلنوشته‌ای از سر شوق برای سارا ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ سارا عبدالملکی عضو تیم ملی راگبی بانوان، مربی و داور هندبال روز ۲۹ دی ماه سال قبل در راه بازگشت از کرمانشاه به تهران با واژگونی ماشینش بشدت آسیب دید. سارا، دانشجوی تربیت بدنی است و پیش از آسیب دیدگی در سانحه رانندگی هزینه تحصیلش را خودش به شخصه پرداخت می‌کرده است. او پیش از این سانحه هم کار می‌کرد هم درس می‌خواند و کنار همه اینها، در ورزش نیز دختر موفقی بود.

ملی پوش راگبی کشورمان در حالی روزهای سختی را پشت سر گذاشت که حمایت و دعای خیر مردم خصوصا افراد معروف و مشهور همواره با او بود. روز ۱۸ خرداد ماه با قرار دادن یک پست جدید روی صفحه شخصی اینستاگرامش دوستداران ورزش راگبی و علاقمندان پر شمارش را شادمان کرد. سارا در جدیدترین مطلبش نوشته است: « سلام دوست‌های خوبم. امروز تونستم با کمترین کمک بایستم. حسم تا پایین کمر تقویت شده اما هنوز به پاها نرسیده. زمان می‌بره ولی من ناامید نمیشم. »

این خبر با استقبال فراوان دنبال کننده های صفحه شخصی سارا روبرو شده است و بسیاری از آنها آرزو کرده اند که این دختر ورزشکار بتواند هر چه زودتر سلامت کامل خود را بازیابد. نام بردن از تمام کسانی که سارا را حمایت کردند و برای عیادت او به بیمارستان رفتند زمانبر است. در این میان سردار آزمون فوتبالیست مشهور و محبوب کشورمان یکی از این افراد است. بعد از اینکه سارا عکسی مبنی بر بدون کمک ایستادنش را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد سردار آزمون با نوشتن این متن خوشحالی خود را از این موضوع ابراز کرد:

« سارا جون دوست خوبم خیلی خوشحالم واست که روی پاهات وایسادی دمت گرم شاید نیومدم پیشت ولی همیشه دعات کردم دیدی گفتم قوی هستی دختر؟ خدا را شکر مرسی خدا »

 

تصاویری از عیادت سردار آزمون از سارا عبدالملکی زمانی که در بیمارستان بستری بود:

سردار آزمون و سارا عبدالملکی

سردار آزمون و سارا عبدالملکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.