تاریخ: 2015-06-18 شناسه خبر: 272

علیزاده:فاصله زیادی با نفر اول رنکینگ دارم

ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: پس از مسابقات جهانی دچار مصدومیتی از ناحیه مچ پا شدم که هنوز هم با آن دست پنجه نرم می‌کنم.

وی افزود: به دلیل آسیب دیدگی که دارم در اردوی تیم ملی حضور ندارم و فعلا دوران نقاهت را سپری می کنم و امیدوارم با رفع این مشکل هرچه زودتر به تمرینات تیم ملی برگردم.

نخستین بانوی مدال‌آور ایران در مسابقات جهانی تکواندو عنوان کرد: طبق آخرین رنکینگی که فدراسیون جهانی تکواندو اعلام کرد، فاصله زیادی بین من و نفر نخست رنکینگ وجود دارد. به همین دلیل فکر می‌کنم از طریق مسابقات قاره ای بتوانم راحت‌تر سهمیه المپیک 2016 ریو را بدست آورم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا می توانیم او را نخستین بانوی تکواندو ایران در بازی‌های المپیک 2016 ریو بدانیم، گفت: من از حالا خودم را المپین می دانم و به فکر کسب مدال المپیک هستم. فکر می‌کنم یک ورزشکار باید در ذهنش قهرمان باشد تا بتواند به اهداف بزرگ خود جامه عمل بپوشاند.

علیزاده ادامه داد: شاید سن و سالم نسبت به تمام هم رقیبانم در المپیک پایین تر باشد اما من سرشار از انگیزه هستم و هیچ چیز نمی‌تواند مانع از موفقیت من در المپیک شود.

وی با تاکید بر اینکه از لقب کیمیای سعادت خیلی خوشم آمد، گفت:به هرحال همیشه برای کسانی که در رقابت های بزرگی مانند قهرمانی جهان افتخار آفرینی می کنند القابی در نظر گرفته می شود اما من دوست دارم بجای لقب،اسمم در تاریخ تکواندو ماندگار شود.

دارنده مدال برنز جهان افزود:باور کنید بیشتر از اینکه دنبال کسب مدال و یا القاب خاصی باشم،دوست دارم در تکواندو ماندگار باشم.به همین خاطر از خدا خواسته ام تا هیچگاه مغرور نشوم و همیشه برای رسیدن به اهدافم تلاش کنم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.