تاریخ: 2015-07-07 شناسه خبر: 2764

در آتش‌سوزی زانتیا، ۱۵ نفر گرفتار شدند

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ به نقل از ایسنا، سید جلال ملکی، با تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت 16:07  روز گذشته یک مورد حادثه آتش‌سوزی در محله تهرانسر خیابان باشگاه به سامانه 125 اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان سه ایستگاه را به همراه نردبان، تشک نجات و دیگر تجهیزات مربوطه به محل حادثه اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل خاطرنشان کرد: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حادثه در پارکینگ
منفی 2 یک ساختمان 5 طبقه 14 واحدی رخ داده و در پی آن یک دستگاه سواری زانتیاکاملا شعله ور شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه در این پارکینگ سه خودروی دیگر نیز قرار داشت که شعله‌های آتش در حال سرایت به آن‌ها بود گفت:‌ شعله‌های آتش به یک دستگاه خودرو پراید نیز که در مجاورت سواری زانتیا قرار داشت سرایت کرده و خساراتی را نیز به آن وارد کرده
بود.

ملکی ادامه داد: آتش نشانان با تقسیم شدن به دو گروه عملیات نجات و اطفای حریق را به شکل همزمان ادامه دادند و یک گروه از آتش‌نشانان با مراجعه به طبقات تعداد 15 تن از ساکنان را از میان دود خارج کرده و به محل ایمن انتقال دادند.

وی اضافه کرد: همزمان گروه دیگری از آتش‌نشانان نیز اقدام به اطفای حریق کرده و مدتی بعد شعله‌های آتش را به طور کامل مهار و اطفا کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش‌نشانان پس از تخلیه دود و ایمن سازی محل در ساعت 18:05 به عملیات خود خاتمه دادند، گفت: این حادثه تلفات و مورد مصدومی نداشت و علت وقوع آن نیز از سوی
کارشناسان در دست بررسی است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.