تاریخ: 2015-07-07 شناسه خبر: 2775

اردوی تیم‌ ملی تکواندو، شنا و تنیس روی میز برای حضور در بازی‌های آسیا – اقیانوسیه

اردوی تیم‌ها

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  سومین اردوی تیم‌های ملی تنیس روی میز مردان و زنان ناشنوا برای حضور در هشتمین دوره بازی‌های آسیا – اقیانوسیه ٢٠١٥ چین تایپه، از ١٨ تا ٢٦ تیرماه در کردستان برگزار می‌شود.‌

کادر فنی تیم ملی تنیس روی میز فرزاد چراغی و محمد علیزاده (اردبیل)، امیر اسدالهزاده (فارس) و مسعود قربانی (مازندران) و معصومه چوپانی (کردستان)، بهاره آذرسینا، سارا کرمی و مریم قهرمانی (کرمانشاه) و لیلا فلاح شجاعی (گیلان) را به این اردو دعوت کرده‌اند.

هشتمین دوره بازی‌های آسیا – اقیانوسیه چین تایپه ٢٠١٥ در مهرماه ٩٤ برگزار خواهد شد.

 

* برگزاری اردوی تیم‌های ملی شنا و تکواندو ناشنوایان

اردوی تیم‌های ملی شنا و تکواندو مردان ناشنوا برای حضور در هشتمین دوره بازی‌های آسیا – اقیانوسیه ٢٠١٥ چین تایپه، در تهران برگزار می‌شود.

قاسم مقیسه، علی محمودی، مهراد کشاورز، امیرعلی شرمی و مهدی اکبرخواه (تهران)، هادی قاصدی (البرز)، علیرضا مطهری فرد (فارس) و مهدی محسنی (گیلان) شناگران دعوت شده به سومین اردوی تیم ملی هستند که تمرینات خود را زیر نظر محمدحسین اقبالی (سرمربی) و علیرضا ایزدی (مربی) از ١٧ تا ٢٥ تیرماه پیگیری می‌کنند.

دومین اردوی آمادگی تیم ملی تکواندو مردان نیز از ٢٠ تا ٣٠ تیرماه در کمپ تیم‌های ملی این فدراسیون برگزار می‌شود.

بهزاد امیری (اصفهان)، محمد کاظم‌زاده (گیلان)، مهراس مخلصی و میثم عابدی (تهران) تکواندوکاران دعوت شده به این اردو هستند که تمرینات خود را زیر نظر حسینعلی نعیمی (سرمربی کیوروگی) و پیان خانلرخانی (مربی کیوروگی) پیگیری می‌کنند.

 

* انتصاب مربی بدنساز تیم ملی فوتسال مردان

دکتر علیمرادی در حکمی فرزاد فروزی را به عنوان مربی بدنساز تیم ملی فوتسال مردان ناشنوا منصوب کرد.

در حکم فروزی آمده است:

با توجه به پیشنهاد سرمربی تیم ملی، به موجب این ابلاغ به سمت “مربی بدنساز تیم ملی فوتسال آقایان ناشنوا ” به منظور شرکت در هشتمین دوره بازی‌های آسیا و اقیانوسیه ناشنوایان (چین تاپیه-٢٠١٥) منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی در انجام امور محوله تحت نظر سرمربی موفق و موید باشید.

از سوابق فرزاد فروزی می‌توان به بدنسازی تیم ملی امید و بزرگسالان دوچرخه سواری کشورمان اشاره کرد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.