تاریخ: 2015-07-07 شناسه خبر: 2852

3 زمین تنیس در سالن ورزشی کارگران شهر مرند افتتاح شد

زمین تنیس

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند و رییس هیات تنیس آذربایجان شرقی، 3 زمین تنیس در سالن ورزشی کارگران شهر مرند افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان شرقی، رییس هیات تنیس آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح این زمین گفت: سیاست مهم کاری هیات تنیس ورود تنیس بصورت همگانی در شهرستان ها و تاسیس مدارس تنیس در راستای استعدادیابی و غنی سازی اوقات فراغت بوده و برای اجرای این هدف پتانسیل و توانایی های زیادی در استان وجود دارد.

شهرام دبیری افزود: ورود بخش خصوصی به ورزش تنیس در کنار همگانی کردن تنیس در مناطق پرجمعیت شهری و شهری کردن ورزش تنیس از برنامه های سند 5 ساله ورزش آذربایجان شرقی در رشته تنیس خواهد بود و در این راه با کمک فرمانداران و اعضای شورای اسلامی شهر ها گام های مهم و بزرگی برداشته شده است.

وی در ادامه بیان داشت: توسعه تنیس در مدارس دبستانی در دو بخش دختران و پسران نیاز مهم و ضروری ورزش استان بوده و با کمک فدراسیون با تجهیز مدارس به تجهیزات تنیس این هدف اجرایی خواهد شد تا تنیس با آینده نگری و استعدادیابی قهرمانان بیشتری را تحویل ورزش کشور دهد.

وی گفت: تنیس آذربایجان شرقی خصوصا در بخش بانوان در میادین بزرگ آسیایی، کشوری و حتی بین المللی فراتر و جلوتر از تنیس آقایان استان حرکت کرده و مدال های زیادی را در رده های سنی زیر 16 و زیر 18 سال در کشور کسب کرده است.

وی افزود: آذربایجان شرقی بهترین شرایط را برای میزبانی رقابت های بین المللی به جهت توانایی های توریسم ورزشی، زیر ساخت ها و امکانات رفاهی دارد.

وی ادامه داد: تنیس آذربایجان شرقی بسیار مستعد و با انگیزه برای پیشرفت و با پتانسیل و ظرفیت های بالای ورزشکاران و مربیان دارد و این ظرفیت برای میزبانی رقابت های بین المللی که در سال های گذشته به خوبی برگزار شده را دارد.

دبیری اضافه کرد: امکانات سخت افزاری آموزش و پرورش در استان می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات در بخش زیر ساخت ها باشد و در مدارس می توان زمین های تنیس و مینی تنیس را راه اندازی کرد که در این بخش با آموزش و پرورش در صدد امضاء تفاهم نامه همکاری هستیم تا در شهرستان ها نیز اجرایی شود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.