تاریخ: 2015-07-08 شناسه خبر: 2879

اصرارهای پدرشوهرم برای بچه‌دار شدن زندگی‌ام را جهنم کرده است

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: یکسال است که با شوهرم ازدواج کرده ام. اما تازه بعد از ازدواج بود که متوجه شدم اشتباه کرده ام. راستش شوهرم مرد بدی نیست و خیلی مهربان و خوش اخلاق است. من از همان روز اول هم به او به شدت علاقه مند شدم و حتی الان که می خواهم درخواست طلاق بدهم خیلی ناراحت هستم و قلبا به اینکار راضی نیستم، ولی خانواده او یعنی هم پدرش و هم مادرش مرا مجبور به انجام اینکار کردند.

زن جوان ادامه داد:من تازه 20 سال سن دارم و یکسال است که عروسی کرده ام، ولی پدرشوهرم و مادرشوهرم از ما می خواهند که صاحب یک فرزند شویم. من دارم درس می خوانم و هنوز خیلی زود است که مادر شوم. اصلا نمی توانم بچه داری کنم ولی پدرشوهر و مادرشوهرم حاضر نیستند کوتاه بیایند و در مدت این یکسال زندگی ما را به جهنم تبدیل کرده اند.

وی افزود:آنها هر روز هر شب می گویند که می خواهند نوه شان را ببینند و حتی برای اینکار دعوا و جنجال هم به راه می اندازند و می خواهند ما را مجبور کنند صاحب فرزند شویم. اوایل به خواسته آنها اهمیتی نمی دادم ولی الان می بینم رفتارها و اصرارهای آنها دارد در زندگی ما تاثیر منفی می گذارد و حتی شوهرم هم تسلیم خواسته آنها شده و به من می گوید به خاطر پدر و مادرش باید صاحب فرزند شویم. برای همین تصمیم گرفتم. زندگی که از همین ابتدا با دخالت پدرشوهر و مادرشوهرم شروع شود و آنها برای ما تصمیم بگیرند عاقبت خوبی ندارد.

بعد از صحبت های این زن قاضی شوهر وی را به دادگاه احضار کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.