تاریخ: 2015-07-08 شناسه خبر: 2924

درخشش بانوان تکواندو کار در آینده به اوج خود می رسد

تکواندوبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ صبح روز گذشته «مرجان سلحشوری» در مسابقات دانشجویی جهان از کسب مدال بازماند. در همین راستا نایب رییس بانوان فدراسیون تکواندو از درخشش این رشته در آینده خبر داد.

«زهرا سروی» در خصوص شرکت بانوان در مسابقات دانشجویان جهان به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: ورزشکاران ما تمرینات خوب و منظمی در ایران داشتند. در بخش پوسمه انفرادی «مرجان سلحشوری» شرکت کرد که موفق به کسب مدال نشد.

وی در ادامه افزود: در این بخش ما به صورت تیمی نیز شرکت کردیم. امیدواریم قرعه خوبی به بانوان ایران بیفتد و در بقیه بخش ها بتوانیم عملکرد و نتیجه بهتری کسب کنیم.

نایب رییس بانوان فدراسیون تکواندو در ارتباط با برنامه های آینده تیم توضیح داد: با توجه به اینکه دو رویداد مهم پیش رو داریم. برنامه هایی برای بخش کیوکوشین در دستور کار قرارگرفته است که بعد از اتمام مسابقات دانشجویان جهان اعضای تیم را مشخص می کنیم.

وی ادامه داد: تمرکز ما بر روی کسب سهمیه المپیک و مسابقات نظامیان جهان است که از مهر در کره برگزار می شود.

نایب رییس بانوان فدراسیون تکواندو در ارتباط با پیشرفت این رشته خاطرنشان کرد: از زمانی که بانوان در المپیک شرکت کردند؛ این ورزش مخاطبان و علاقه مندان بیشتری پیدا کرد و فدراسیون بسترهایی را برای ورود ورزشکاران بیشتر به این رشته فراهم کرد و این روند همچنان در حال افزایش است.

وی افزود: فدراسیون با بررسی مشکلات استان ها سعی در رفع آنها دارد و اقداماتی انجام داده است.

سروی در خصوص جوانگرایی تکواندو گفت: دختران نو نهال ایران موفق به کسب مقام جهانی شدند. در چند سال آینده با اضافه شدن این دختران به تیم جوانان درخشش بانوان تکواندو کار به اوج خود می رسد.

در پایان لازم به ذکر است، بررسی های خبرنگار سایت ورزش بانوان نشان می دهد که بر خلاف گفته های «زهرا سروی»، فدراسیون بسترهای مناسب و لازم را به طور کامل و بسیار خوب فراهم نکرده است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.