تاریخ: 2015-07-09 شناسه خبر: 2943

آشوری: بدنبال حفظ و تکرار عناوین خود در آسیا هستیم

آشوری

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ محسن آشوری با بیان اینکه کاراته کاها دراردوها با انگیزه فراوان شرکت کرده و تمرینات به خوبی دنبال می شود روز جمعه به ایرنا افزود:از برگزاری اردوی تیم های ملی مردان و زنان ایران وسایر رده های سنی رضایت کامل داریم و امیدواریم آنان نیز ثمره تلاش خود را با کسب نتایج درخشان دررقابت های پیش رو ببینند.

وی درباره تازه ترین شرایط اردویی ملی پوشان کاراته گفت: اردوی این تیم از روز شنبه آغاز می شود و کاراته کاها اردویی پنج روزه دیگر را پس از دو اردوی 10 روزه که پشت سر گذاشته اند درقم برگزار خواهند کرد.

دبیرفدراسیون کاراته درباره تیم زنان ایران نیزاظهارداشت: ترکیب تیم زنان ایران برای مسابقات قهرمانی آسیا مشخص شده وسعی داریم در فرصت باقی مانده تا آغاز این مسابقات کاراته کاها به آمادگی کامل برسند.

آشوری درپاسخ به این سووال که چه انتظاری ازتیم های ایران درمسابقات آسیایی دارد، تصریح کرد: کارما در ژاپن سخت است اما امیدواریم کاراته کاها با کسب نتایج درخشان چالش های به وجود آمده ی در فدراسیون را به پایان برسانند.

وی درپاسخ به سووال دیگری مبنی براینکه آیا فدراسیون برنامه ای برای دیدارهای تدارکاتی تیم ملی درنظر دارد یا خیر گفت:جام وحدت و دوستی را باردیگربا هماهنگی استانداری آذربایجان غربی احیا کردیم و درصدد هستیم با رویارویی ملی پوشان با قهرمانان سایر کشورها آنان را برای مسابقات قهرمانی آسیا آماده کنیم.

به گفته وی برای شرکت در تازه ترین دوره این رقابت ها تیم های فرانسه، آذربایجان و ترکیه اعلام آمادگی کرده اند و فرصت خوبی است تا ملی پوشان در رویارویی با رقبای اروپایی خود نقاط ضعف خود را اصلاح کنند.

وی درخصوص تیم بانوان نیز اظهارداشت: سعی داریم با دعوت از یک یا دو تیم خارجی و برگزاری مسابقات درون گروهی شرایط برابری را بانوان کاراته کا فراهم کنیم.

دبیرفدراسیون کاراته درپاسخ به این سووال که محور برنامه های اردویی تیم ملی چیست؟ گفت: کمتر از 45 روزدیگر باید به ژاپن برویم از این رو کادرفنی استراحت در اردوها را به حداقل رسانده و محور اردوها بیشتر برروی چابکی کاراته کاها متمرکز شده است.

تیم های ملی مردان و زنان ایران دوازدهم شهریورماه در مسابقات قهرمانی آسیا که در ژاپن برگزار می شود با ترکیب کامل شرکت خواهند کرد.درهمین راستا اردوهای تیم ملی به صورت منظم درتهران و قم در جریان است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.