تاریخ: 2016-07-03 شناسه خبر: 29588

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز:

اردوهای خارجی در افزایش آمادگی شهسواری موثر بودند

سیما لیموچی

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز بانوان گفت: شهسواری به آمادگی خوبی در اردوهای خارج از کشور رسیده است

به گزارش سایت ورزش بانوان، سیما لیموچی در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما افزود: برنامه ها برای کسب آمادگی بازیکنان المپیکی طبق روال دنبال می شوند و با پیش بینی ها این برنامه ها تا زمان اعزام به بازی های المپیک ادامه خواهد یافت.

وی گفت: ندا شهسواری به همراه نیما و نوشاد عالمیان در مسابقات چین، ژاپن و کره جنوبی حضور یافت و توانست به آمادگی مورد نظر کادر فنی تیم ملی برسد. در چین اردوی تمرینی ۱۲ روزه داشتیم که در این اردوی تمرینی بازیکنان المپیکی روزی ۷ ساعت تمرین می کردند. تمرکزمان در تمرینات بیشتر مباحث تاکتیکی بود هرچند که ۲۰ درصد روی تکنیک هم کار کردیم.

لیموچی افزود: در چین ندا شهسواری در مسابقات بین المللی که با حضور بازیکنانی از لبنان، آمریکا، روسیه و خود چینی ها شرکت کرد که در روند بهبود آمادگی ندا بسیار موثر بود. در ژاپن هم بازیکنان المپیکی در یک تور حرفه ای  بین المللی شرکت کردند. شهسواری در این مسابقات مقابل نفر چهل و چهارم دنیا قرار گرفت و با وجود ارائه یک نمایش خوب از دور رقابت ها حذف شد.

وی گفت: تور حرفه ای بین المللی ژاپن بصورت حذفی برگزار می شد و من معتقد هستم که ندا شهسواری می توانست بهتر از آنچه که نشان داد در این مسابقه حاضر شود. در کنار حضور در مسابقات بین المللی تمرینات بدنساری، تاکتیکی و تکنیکی را با جدیت دنبال کردیم.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز بانوان افزود: بعد از ژاپن هم بازیکنان المپیکی راهی کره جنوبی شدند و در آنجا با برنامه از پیش تعیین شده هم در مسابقات شرکت کرند و هم توانستند تمرینات آمادگی را دنبال کنند. هم اکنون ندا شهسواری به همراه بازیکنان کره ای در استان گلستان تمرین می کند و از ۲۰ تیر راهی تهران خواهند شد و تا زمان اعزام به المپیک در اردوی تیم ملی حضور خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *