تاریخ: 2016-07-03 شناسه خبر: 29629

یک افتخار دیگر برای کبدی بانوان؛

تیم ملی کبدی بانوان ایران سوم آسیا شد

تیم ملی کبدی بانوان ایران سوم آسیا شد

ملی‌پوشان کبدی ایران در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی بانوان آسیا در شرایطی که تا لحظات پایانی بازی از حریف قدرتمند خود پیش بودند اما در نهایت با نتیجه 31 بر 29 به تایلند، نایب قهرمان بازی‌های آسیایی 2014 واگذار کردند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ رقابت‌های کبدی بانوان آسیا از هفتم تیرماه در شهر پوسان کره جنوبی آغاز شد و تیم زنان ایران که در گروه نخست این رقابت‌ها با تیم‌های کره جنوبی، تایوان و ترکمنستان همگروه بود،‌ با غلبه بر آنها، به عنوان صدرنشین به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

نمایندگان ایران در فینال رقابت‌ها با نتیجه ۲۹ بر ۳۱ مغلوب تایلند شدند و به مقام سوم آسیا رسیدند. ملی‌پوشان کبدی ایران در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی بانوان آسیا در شرایطی که تا لحظات پایانی بازی از حریف قدرتمند و عنوان‌دار خود پیش بودند اما در نهایت با نتیجه ۳۱ بر ۲۹ به تایلند، نایب قهرمان بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ واگذار کردند. با این باخت پس از تیم‌های کره‌جنوبی و تایلند به مقام سوم مسابقات و مدال برنز دست یافتند.

زهرا عباسی، مرضیه جعفری، مرضیه عشقی، نفیسه حسینی نسب، رویا داودیان، رویا لک علی آبادی، فاطمه کرمی، زهرا کریمی، زهرا آستارکی و زهرا احسانی ملی پوشان ایران در این دوره از رقابت های کبدی بانوان آسیا هستند. تیم ملی کبدی ایران، پیش از این مدال دوم و سومی رقابت های آسیایی در تهران و هندوستان، دومی رقابت های جهانی هندوستان و عنوان سوم و دوم بازی های آسیایی چین و کره جنوبی را در کارنامه خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *