تاریخ: 2016-07-04 شناسه خبر: 29713

عریان شدن یک زن استاد دانشگاه به بهانه اعتراض به نتیجه همپرسی در انگلیس + عکس

اعتراض به برکسیت بهانه عریان شدن استاد دانشگاه کمبریج

یک استاد دانشگاه کمبریج در اعتراض به نتیجه همه‌پرسی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، در جلسه اساتید عملی منافی شئونات اخلاقی مرتکب شد

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ “ویکتوریا بتمن،” استاد دانشگاه کمبریج، برای نشان دادن اعتراض خود نسبت به طرح برکسیت، در اقدامی غافلگیرکننده و به دور از شئونات اخلاقی کاملا عریان در جلسه اساتید تمام دانشکده‌های کمبریج که حدود ۳۰ کارشناس اقتصادی در آن حضور داشتند، شرکت کرد.

ویکتوریا بتمنویکتوریا بتمن مقاله‌ای پژوهشی درباره اقتصاد اتحادیه اروپا تهیه کرده بود و در حالیکه بر روی بدن خود نوشته بود: ” برکسیت، انگلیس را عریان می‌کند ” در این نشست ۲ ساعته شرکت کرد.

زمانیکه “نایجل نایت،” مدیر مطالعاتی در دانشکده چرچیل، به عنوان رئیس نشست متوجه ویکتوریا بتمن شد، به دستیار خود گفت زمانی را برای صرف قهوه اختصاص دهند تا شاید بتواند تصمیمی درباره این استاد بدون لباس بگیرد. اما در نهایت ویکتوریا بتمن تا پایان جلسه بر روی صندلی خود نشست.

ویکتوریا بتمن پیش از این نیز با نوشتن مقاله‌ای برای پایگاه خبری بلومبرگ، مخالفت قطعی خود را با طرح جدایی انگلیس از اتحادیه اروپا ابراز کرده بود. بتمن در این مقاله که “نتایج قابل توجه برکسیت” نام داشت نوشته بود: اگر قرار باشد کسری بودجه پیش‌بینی شده فقط از طریق کاهش هزینه‌های خدمات عمومی جبران شود، درآمد خانواده‌ها به کمتر از ۵ هزار و ۵۴۲ پوند در سال کاهش می‌یابد و این موضوع باید تا سال ۲۰۲۰ ادامه پیدا کند تا کسری بودجه به طور کامل برطرف شود. حتی اگر قرار باشد بودجه خدمات رفاهی فقط یک چهارم کاهش یابد، خانواده‌هایی که در آن ها فقط یکی از والدین مشغول به کار هستند و یک فرزند دارند، حدود هزار و ۱۴۶ پوند درآمد را در سال از دست می‌دهند.

این استاد دانشگاه انگلیسی از یک نقاش درخواست کرد پرتره عریان وی را نیز نقاشی کند.

عریان شدن یک زن استاد دانشگاه به بهانه اعتراض به نتیجه همپرسی در انگلیس + عکس

توسل به اصول و شیوه های غیراخلاقی — نظیر برهنگی در انظار عمومی — برای نشان دادن اعتراض، در غرب رواج یافته است. برخی از منتقدان دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیز از این روش غیراخلاقی برای نشان دادن مخالفت خود با این نامزد تندرو استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *