تاریخ: 2015-07-09 شناسه خبر: 3036

دعوت مسئول بسیج جامعه زنان از بانوان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

مینو اصلانی

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ مینو اصلانی رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور با اشاره به اینکه صهیونیسم جهانی ریشه تمامی ظلم و کفر در جهان است، گفت: روز قدس، نمادی از اتحاد جهان اسلام در برابر ام الفساد و ام الظلم جهان، اسرائیل غاصب، آمریکا و تفکر صهیونیستی است.

وی با بیان اینکه، انتخاب این روز توسط امام خمینی (ره) یک حرکت هوشمندانه بین المللی در مبارزه با استکبار جهانی است و گستره آن هر ظالمی را در جهان در بر می‌گیرد، گفت: روز قدس علاوه بر اینکه میزان انزجار جهان به ویژه جهان اسلام را در برابر ظلم و ستم نشان می‌دهد، بیانگر بیداری اذهان و وجدان عمومی برای دفاع از مظلوم است.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور با اشاره به تجاوزگری وحشیانه رژیم کودک کش آل سعود به مردم مظلوم یمن، تصریح کرد: عربستان برای منطقه، اسرائیل دومی است که بصورت نیابتی از سوی آمریکا و اسرائیل در راستای اهداف و تفکر صهیونیستی مردم مظلوم یمن به ویژه زنان و کودکان را به خاک و خون می‌کشد و روز قدس امسال تجلی رونمایی از اسرائیل دوم منطقه و شعار مرگ بر آل سعود است.

اصلانی در ادامه با دعوت از  تمام بانوان مسلمان ایرانی به ویژه خواهران بسیجی در سراسر کشور برای شرکت در راهپیمایی روز قدس، گفت: در این روز مادران، دختران و خواهران ایرانی، حمایت خود را از مردم یمنی و فلسطین اعلام کرده و این بشارت را می‌دهند که پیروزی از آن مظلومان و ستمدیدگان است.

وی روز قدس را نماد وحدت و یکپارچگی امت مسلمان دانست و افزود: این یوم الله مادامی که اسرائیل و تفکر اسرائیلی در جهان وجود دارد، پویا و زنده نسل به نسل بین مسلمانان ادامه خواهد داشت.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور، نابودی اسرائیل را نه تنها یک شعار که یک آرمان برای مسلمانان دانست و اظهار داشت: برای آرمان های مقدس باید خون داد و دفاع مقدس داشت شواهد نشان می‌دهد که رسیدن به این آرمان و خواسته بزودی محقق می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تاریخ نشان داده است هیچ ظلمی پایدار نیست و هیچ خون مظلومی پایمال نخواهد شد و به زودی خون شهدای به ویژه کودکان مظلوم یمن، فلسطین، عزه، سوریه و عراق، گریبان اسرائیل، آمریکا و عربستان و تمامی حامیان آنها را خواهد گرفت./پایگاه اینترنتی سازمان بسیج جامعه زنان کشور

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.