تاریخ: 2015-07-11 شناسه خبر: 3097

تلاش زوج دوومیدانی ایران برای گرفتن بلیط برزیل!

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ اولین بانوی دوومیدانی کاری که به بازی های المپیک راه یافت را به خاطر دارید. وی مدتها در ماده پرتاب وزنه تلاش کرد و ورودی این رقابتها را به دست آورد تا در میدان بزرگ المپیک لندن مقابل حریفان سرسختش قرار گرفته و تجربه خوبی بیندوزد.

لیلا رجبی آن روزها را به خوبی به یاد دارد و برای حضور موفق تر در المپیک 2016 ریودوژانیرو در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب سخت تلاش می کند. تمرینات وی کمی متفاوت از قبل شده است، چون پیمان رجبی، همسرش که دونده سرعتی کشورمان بود نیز به کمکش آمده است و تمرینات وی را زیرنظر دارد.

لیلا رجبی در این خصوص به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: تمرینات خوبی را در مجموعه ورزشی انقلاب و زیر نظر همسرم انجام می دهم و برای مسابقات جام کازانف آماده می شوم.

وی دلیل عدم حضورش در دو مسابقه ابتدایی سال 94 را آسیب دیدگی دانست و افزود: از آنجایی که آسیب دیده بودم نمی توانستم در آن مسابقات شرکت کنم، اما از دو ماه گذشته تمریناتم را آغاز کرده ام و می توانم در مسابقات رسمی ورودی بازی های المپیک را کسب کنم.

پرتابگر وزنه کشورمان ورودی های جدید فدراسیون جهانی برای راه یافتن به بازی های المپیک را مشکل ارزیابی کرد و گفت: فدراسیون جهانی ورودی بازی های المپیک را دو ماه گذشته اعلام کرده است و با برداشته شدن ورودیA  و B کار ما سخت تر شده است، اما رکورد من بالاتر از ورودی تعیین شده است.

وی در تائید این مطلب که پریسا بهزادی، نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی اعلام کرده ، لیلا رجبی قول کسب ورودی المپیک را در مسابقات جام کازانف داده است، اظهار داشت: آمادگی خوبی دارم، اما قول ندادم و امیدوارم بتوانم در این مسابقات ورودی المپیک را کسب کنم. برای کسب موفقیت و ورودی بازی ها باید امکانات بهتری داشته باشیم.    

رجبی همچنین درخصوص درخواست برگزاری اردوی تدارکاتی در بلاروس گفت: برای برگزاری اردوی تدارکاتی در بلاروس درخواست داده ام تا دو ماه با مربیم تمرین کنم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.