تاریخ: 2015-07-11 شناسه خبر: 3102

با یک بازیکن نه ما قهرمان می‌شویم نه صبا

 

تیم استقلال

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ همه کارهای انتقال من انجام شده بود و فقط صدور رضایتنامه مانده بود که ناگهان اوضاع عوض و آقای محجوب مالک صبا شد و وی تصمیم به حفظ من گرفته است. در هر حال بازگشت من به صبا امکانپذیر نیست.

اعضای تیم باشگاه استقلال از سه شنبه گذشته به منظور برپایی اردویی یک هفته‌ای در کردان کرج به سر می‌برند، در این بین کمیته نقل و انتقالات آبی‌ها در پی جذب آخرین نفرات لیست پرویز مظلومی است، همچنین امروز قرار است جلسه هیأت مدیره باشگاه برگزار شود، به همین منظور با بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال پیرامون اوضاع آبی‌ها و محور جلسه امروز گفت‌و‌گو کردیم، وی درباره جلسه امروز هیأت مدیره باشگاه استقلال به خبرنگار «ایران» گفت: طبق معمول جلسات عادی مان را هر شنبه برگزار می‌کنیم و راجع به  مسائل جاری و مسائلی که حول و حوش باشگاه در جریان است صحبت و نظرات خاص و جدید اگر داشته باشیم مطرح خواهیم کرد و نتیجه جلسه و تصمیمات را به سرمربی و معاونت ورزشی باشگاه ابلاغ می‌کنیم.
وی درباره انتخاب سخنگوی باشگاه در جلسه امروز گفت: چنین موضوعی در دستور کار نیست و خودم همچنان به عنوان سخنگو فعالیت خواهم کرد، هر چند که مطرح کردن و در میان گذاشتن مسائل با دوستان رسانه‌ای وظیفه سختی است اما خودم این کار را بر عهده گرفتم تا مشکل خاصی پیش نیاید و تضاد فکری و احتمالاً چند گانگی در صحبت‌ها نباشد. مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا سبک دست به عنوان اسپانسر باشگاه انتخاب شده است، اظهار داشت: هنوز انتخاب نشده‌اند اما با ایشان صحبت شده و امروز تکلیف اسپانسر مشخص خواهد شد.
افشارزاده درباره انتخاب منصور پورحیدری به عنوان سرپرست تیم اظهار داشت: آقای پورحیدری مسئولیت کمیته فنی را به عهده دارند و به خاطر اینکه بین ایشان و سرپرست فاصله ایجاد نشود سرپرستی تیم را هم بر عهده خواهند داشت، آقای  پورحیدری به مسائل باشگاه اشراف دارند و بازیکنان را بخوبی می‌شناسند، ضمن اینکه چندین سال با آقای مظلومی کار کرده‌اند، بنابراین به این نتیجه رسیدیم که بهترین کسی که می‌تواند آن همبستگی را ایجاد کند ایشان هستند.
مدیر عامل باشگاه استقلال با رد موضوع شکایت از باشگاه صبا به خاطر روزبه چشمی و این موضوع که عباس جهان‌بینی مدیرعامل صبا اعلام کرده هیچ‌گونه رضایت‌نامه‌ای برای پیوستن این بازیکن برای استقلال صادر نکرده‌ایم و چشمی بازیکن ماست گفت: شکایتی نکرده‌ایم، دوستان نامه‌ای تنظیم کرده‌اند که در آن به شرح ماوقع و نامه هایی که رد و بدل شده اشاره کرده‌اند. ما قبلاً نامه‌ای در خصوص جذب روزبه چشمی و دریافت رضایتنامه این بازیکن به باشگاه صباباتری نوشتیم که در جواب اعلام کردند باید مبلغی را پرداخت کنیم که این مبلغ بلافاصله به حساب باشگاه صبا واریز و رسید آن نیز ارسال شد اما به دلیل تغییر و تحولاتی که در باشگاه صبا ایجاد شد، اعلام کردند که این بازیکن را نمی‌دهند. به هر صورت فکر می‌کنم این مسائل با دیدار حضوری مسئولان دو باشگاه در یک فضای آرام و دوستانه خیلی راحت تر قابل حل و فصل است تا اینکه بخواهد نامه نگاری و کار به شکایت کشیده شود، من اعتقاد دارم که این زمان‌ها و این مدیریت‌ها زودگذر است و ما باید کاری کنیم که الگو باشیم، با یک بازیکن نه تیم ما قهرمان می‌شود نه تیم صبا، آن چیزی که مطرح است باید بین دو تیم آن یگانگی و همبستگی ایجاد شود.
پیشنهاد باشگاه ختافه اسپانیا نسبت به جذب بهنام برزای سؤال دیگری بود که افشارزاده در پاسخ به آن گفت: روز پنجشنبه نامه درخواست باشگاه ختافه به دست من رسید که من این نامه را به آقای نظری و مظلومی ارجاع دادم و قرار شد که با خودش نیز صحبت کنند، در این باره مظلومی باید نظر بدهد که آیا با جدایی اش موافقت می‌کند یا خیر. با موافقت مظلومی از نظر ما این انتقال بلامانع است و برای ما افتخار است که یکی از بازیکنانمان لژیونر شود.
افشارزاده، درباره آخرین شرایط کرار جاسم اظهار داشت: در این باره آقای نظری بیشتر می‌داند. همه چیز را به او واگذار کردیم اما فکر نمی‌کنم مشکل خاصی باشد چون این بازیکن با ما قرارداد دارد.
مدیرعامل استقلال نسبت به جذب بازیکن خارجی تصریح کرد: روی یک فوروارد و یک هافبک خارجی نظر داریم اما آقای مظلومی وقت بیشتری برای جذب بازیکن خارجی خواسته و ما هم هیچ عجله‌ای نداریم، 90 درصد تیم کامل شده است. با جذب بازیکنان خارجی تیم کامل می‌شود. از مسئولان نقل و انتقالات تشکر می‌کنم. تیم خوبی بستند. بچه‌ها هم صبح و بعدازظهر تمرین می‌کنند و مشکلی نیست./روزنامه ایران

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.