تاریخ: 2015-07-11 شناسه خبر: 3141

طراحی جالب برای صندل‌های آدیداس

طرح صندل جالب آدیداس

مجموعه بهار و تابستان این طراح و آدیداس در هفته مد پاریس رونمایی شد. این طراح آمریکایی که در فرانسه ساکن است می‌گوید از طرح اولیه کتانی‌های ریک اوونز رانر به عنوان نقطه شروع طراحی این مجموعه استفاده کرده است.
 غیرمعمول‌ترین طرح این مجموعه صندل کارگو است که شبیه چکمه است اما بخش‌هایی بالایی کفش در نوک انگشتان، قوزک و مچ پا برداشته شده و آن را بیشتر شبیه به صندلی با مچ بند پا تبدیل کرده است. کف پوش این کفش از جنس نئوپرن و با روکش نایلون است که با استفاده از یک زیپ دور مچ پا محکم می‌شود. این طرح جذاب و غریب آدیداس در رنگ‌های تمام مشکی و تمام خاکی و نیز مشکی با پاشنه سفید به بازار عرضه شده است.

طرح جالب صندل آدیداس

طرح کلاگ این طراح نیز بسیار شبیه همان صندل‌هاست و از همان جنس مواد در آن استفاده شده است اما خبری از پاشنه و مچ بند در آن نیست.  در این مجموعه یک طراحی جدید نیز از کتانی‌های رانر دیده می‌شود که اولین بار در مجموعه بهار و تابستان 2014 آدیداس به بازار آمده و بسیار محبوب شد. در این نسخه جدید با روکشی از جنس نایلون طراحی شده است.

طرح جالب صندل آدیداس

 اما یکی از چشمگیرترین طراحی‌های این مجموعه جایی است که اوونز طراحی قسمت زیرین کفش‌های سوپراستار آدیداس را با پاشنه کفش ریپل ترکیب کرده و نوعی کفش شبیه به چکمه‎های پاشنه بلند را در رنگ‎های مشکی، خاکی و کرم خلق کرده است. شرکت آلمانی آدیداس بصورت گاه به گاه با طراحان شناخته شده دنیا برای تولید محصولات خود همکاری می‌کند.
جدا از این مجموعه که توسط اوونز طراحی شده است آدیداس همکاری را نیز با راف سیمون، طراح بلژیکی داشت که اکنون مدیر بخش خلاقیت شرکت دیور است. او نیز یک مجموعه کتانی فصلی را برای آدیداس طراحی و به بازار عرضه کرده بود.

طرح جالب صندل آدیداس

طرح جالب صندل آدیداس

طرح جالب صندل آدیداس

منبع: مدآنلاین

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.